powrót

Cienkimi nićmi szyte

Wraz z wiekiem nasza skóra staje się cieńsza, mniej jędrna i jedwabista, ponieważ dochodzi do zatracenia zdolności produkcji kolagenu, a wszystkie elastyczne włókna ulegają wyniszczeniu. Zachodzące zmiany przyczyniają się do szybszego powstawania, a także uwidaczniania zmarszczek.
Poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci odzyskać młodzieńczy wygląd bez konieczności oddawania się pod skalpel? Świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z innowacyjnych usługi rewitalizacyjnej oraz antiagingu, czyli nici liftingujących. Zabieg z wykorzystaniem wspomnianych nici liftingujących kierowany jest już do osób po trzydziestym roku życia, kiedy na twarzy powoli zaczynają się pojawiać bruzdy, a także dochodzi do opadania poszczególnych fałd skóry na twarzy i szyi. Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących jest ultra nowoczesnym rozwiązaniem dla osób, które boją się konsekwencji związanych z operacjami chirurgicznymi, a jednak pragną zachować młody wygląd.


Natychmiastowy efekt liftingu
W ofercie kliniki Dr Parda dostępne są wszystkie pionierskie nowinki medycyny estetycznej, m.in. nici liftingujące APTOS, które nie tylko, jak sama nazwa wskazuje, liftingują, ale również rewitalizują. Nici marki APTOS są hitem medycyny estetycznej, ponieważ ich zastosowanie jest niezwykle szerokie, a efektywność zabiegowa oparta na wieloletnich badaniach jest nadzwyczaj zadowalająca. Techniki z wykorzystaniem APTOS Escellence Visage są nie tylko przeznaczone do poprawienia wyglądu skóry twarzy i szyi, ale również całego ciała — przeznaczone są nie tylko dla kobiet, lecz i mężczyzn w różnym wieku, którzy zaobserwowali u siebie utratę jędrności skóry czy pogłębianie się zmarszczek. Zabieg z wykorzystaniem nowoczesnych nici APTOS jest porównywalny do efektów, które można osiągnąć podczas operacji chirurgicznej, jednakże bez wykorzystania skalpela.


Rewolucyjny lifting bez skalpela
Kto z nas nie marzy, aby przez lata cieszyć się młodzieńczym wyglądem? Często zastanawiamy się, jak gwiazdy z telewizyjnego ekranu w wieku pięćdziesięciu lub sześćdziesięciu lat wyglądają na lat trzydzieści — odpowiedzią są nici liftingujące APTOS. Wprowadzenie nici APTOS w konkretne miejsca pod skórę doprowadza do wytwarzania się kwasu hialuronowego, którego ilość wraz z wiekiem ulega znacznemu zmniejszeniu. Dzięki większej ilości kwasu hialuronowego skóra zostaje poprawnie nawilżona, dochodzi do jej napięcia i odzyskania jędrności, czego efektem będzie wyraźne odmłodzenie. Małoinwazyjny zabieg najczęściej stosuje się w celu zlikwidowania zmarszczek na czole, opadający policzków, brwi, worków pod oczami, a także wiotkości twarzy i całego ciała. Zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących i rewitalizujących APTOS odznaczają się wieloma zaletami i przynoszą długotrwałe efekty, które utrzymują się od roku do nawet pięciu lat! Odmłodzenie twarzy nigdy nie było takie proste, a to wszystko dzięki ultranowoczesnym niciom APTOS.

Zobacz Cennik zabiegów
Nici podwieszające
Cena od
Cena do
NICI PDO - BARB 4D 1 nitka (lifting do ok 1 roku)
450 zł
NICI PDO - ANCHOR 1 nitka (nitka mocniejsza, do ciężkiej, opadającej skóry)
600 zł
NICI PDO - NICI DARWIN PLLA oczy 10 nici (kurze łapki, dolna powieka)
600 zł
NICI PDO - NICI DARWIN PLLA dekolt 30 nitek (zagęszczenie)
1600 zł
NICI PDO - NICI DARWIN PLLA szyja 20 nitek (zagęszczenie)
1100 zł
NICI APTOS (w zależności od leczonego obszaru)
1800 zł
6600 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi