powrót

Jak uwydatnić naturalne piękno twarzy?

Odpowiednio wymodelowane kości policzkowe oraz żuchwa potrafią podkreślić naturalne piękno twarzy, dzięki czemu zyskuje ona na wyraźnych konturach, które znacznie ją wysmuklają i nadają harmonijnego kształtu. Czy podczas spotkań online patrzysz na swoje odbicie w komputerze i zastanawiasz się, czy zawsze miałaś dwa podbródki, i czy Twoja twarz zawsze była taka okrągła? Na ten obraz składa się kąt, pod którym kamera rejestruje obraz, jak również sztuczne światło, które nie sprzyja uwydatnieniu naturalnego piękna Twojej twarzy. Jak szybko i małoinwazyjnie podkreślić piękno swojej twarzy? W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda oferujemy zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego z wysokim G', w tym teksański lifting na konturowanie żuchwy, jak również skuteczne zabiegi, które pomogą pozbyć się drugiego podbródka. Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o wspomnianych procedurach? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

Jakie są zalety kwasu hialuronowego?
Wypełniacze z kwasem hialuronowym w formie usieciowanej, prezentują zdolność do wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu skóra zyskuje na poprawie nawilżenia oraz ogólnej jędrności. Wypełniacze z kwasu hialuronowego najczęściej stosuje się w celu modelowania i powiększenia ust, likwidacji zmarszczek, jak również przeprowadzenia korekty nosa czy uwydatnienia żuchwy. Zarówno wadą, jak i zaletą kwasu hialuronowego jest fakt, że po około roku od zabiegu ulega on całkowitemu wchłonięciu — tak więc jest to zabieg całkowicie odwracalny w czasie. Bezinwazyjność procedury i możliwość uzyskania szybkich rezultatów sprawiają, że przebadane klinicznie preparaty z wykorzystaniem kwasu hialuronowego mogą być bezpiecznie aplikowane w rejonach skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także innych części ciała.

 

Czym jest preparat Ellanse?
W Gabinecie Medycyny Estetycznej Dr Parda dużą popularnością cieszy się zabieg, jakim jest "teksański lifting", który gwarantuje uzyskanie mocno zarysowanej i niezwykle wyraźnej linii żuchwy. W przypadku wspomnianego zabiegu można zastosować wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego z wysokim G ‘, hydroksyapatytu wapnia, jak również preparatu Ellanse, który jest nowoczesnym wypełniaczem skórnym, wspierającym produkcję kolagenu oraz korygującym zmarszczki oraz fałdy skórne. Preparat Ellanse gwarantuje naturalny młody wygląd, ponieważ został specjalnie zaprojektowany na potrzeby medycyny estetycznej i chirurgii. Efekt wstrzyknięcia preparatu Ellanse jest widoczny tuż po zabiegu i może utrzymywać się od 1 do 4 lat, w zależności od linii produktu.

Jak wygląda „teksański lifting”?
„Teksański lifting” polega na ostrzykiwaniu przez wykwalifikowanego lekarza linii żuchwy wypełniaczami, m.in. wspomnianym wcześniej preparatem Ellanse czy hydroksyapatytem wapnia, a nawet kwasem hialuronowym. Zabieg nie tylko uwydatnia piękno żuchwy, ale również skutkuje poprawą okolicy podbródka. Dzięki „teksańskiemu liftingowi „skóra zyskuje na młodzieńczym wyglądzie. Dodatkowym plusem zabiegu jest optyczna poprawa napięcia skóry szyi.

Jak pozbyć się podwójnego fałdu skóry na podbródku?
Drugi podbródek to problem, z którym nie tylko zmagają się osoby z nadwagą lub otyłe, ale również osoby ze smukłą sylwetką. Drugi podbródek nie tylko trudno jest ukryć, ale również zlikwidować — jest on szczególnie widoczny podczas konferencji online, gdy lekko nachyleni widzimy się w komputerowej kamerce. Na szczęście medycyna estetyczna przychodzi z rozwiązaniami, dzięki którym możliwe jest szybkie pozbycie się tego efektu. U Dr Parda pacjenci zmagający się z drugim podbródkiem mogą skorzystać z lipolizy iniekcyjnej lub zabiegu kriolipolizy ZLipo.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?
Lipoliza iniekcyjna jest metodą bezinwazyjną, która przyczynia się do likwidacji depozytów tłuszczowych z różnych części ciała, których nie jesteśmy w stanie zlikwidować ani za pomocą ćwiczeń fizycznych, ani diety. Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej? Wykwalifikowany lekarz wstrzykuje dedykowany preparat specjalną igłą, dzięki czemu dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych i ich eliminacji z organizmu.

Jak wygląda modelowanie sylwetki z ZLipo System?
Kolejną metodą usunięcia nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej z okolicy podbródka jest krioliplioza z wykorzystaniem ZLipo System, dzięki któremu można pozbyć się tłuszczu w sposób sprawny i skuteczny, jeżeli zostanie przeprowadzona odpowiednia ilość zabiegów. Podczas zabiegu kriolipolizy dochodzi do zamrożenia tkanki tłuszczowej w miejscu, w którym została przyłożona głowica urządzenia. Skóra w miejscu wykonywania zabiegu jest zabezpieczona matami przeciwodmrożeniowymi, dzięki czemu niska temperatura nie koncentruje się na powierzchni ciała. Dodatkowo podczas zabiegu wykorzystuje się falę uderzeniową ZWavePro,w przypadku podbródka ze względu na lokalizację tylko masaż manualny!) która zwiększa skuteczność usuwania komórek tłuszczowych. Na obszarze poddawanym zabiegowi dochodzi do równomiernej degradacji komórek tłuszczowych, dlatego na skórze nie pojawią się nierówności. Zamrożone komórki nieodwracalnie zostają usunięte z organizmu, dlatego już po pierwszym zabiegu widoczna jest zauważalna redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg jest idealną alternatywą dla osób, które nie chcą poddawać się tradycyjnej liposukcji.

Zobacz Cennik zabiegów
Kwas hialuronowy
Cena od
Cena do
modelowanie/nawilżanie ust hialuron 1-1,25 ml
1200 zł
1500 zł
modelowanie nosa hialuron 1ml
1200 zł
1500 zł
leczenie sińców pod oczyma hialuron 1 ml
1200 zł
modelowanie twarzy/wolumetria hialuron od 2ml
2400 zł
5000 zł
modelowanie brody hialuron od 1 ml
1200 zł
modelowanie skroni hialuron od 1 ml
1200 zł
uzupełnianie grzbietów dłoni od 2 ml
1900 zł
podawanie hialuronidazy inekcyjnej
1200 zł
Cg Styler 600 1,5 ml NOWOŚĆ
1200 zł
podawanie hialuronidazy nieinekcyjnej
600 zł
Lipoliza iniekcyjna / cellulit
Cena od
Cena do
AQUALYX 1 amp
450 zł
PROSTROLANE INNER B 1 amp
750 zł
CELLUTRIX 1 amp
400 zł
Modelowanie sylwetki
Cena od
Cena do
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - brzuch
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - uda - 1 obszar
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - kolana, boczki, ramiona, inne
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - podbródek
1700 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - ginekomastia
1200 zł
3000 zł
Protokoły zaawansowane
Cena od
Cena do
KOREAŃSKI LIFTING TWARZY I CHOMIKÓW
5200 zl
LIPOFILLING po mediolańsku w walce z SIŃCAMI OCZU
4500 zł
6 zabiegów CGF LIQUID dodatkowo do LIPOFILLINGU (rozłożone w przeciągu roku)
3000 zł
ŁABĘDZIA SZYJA 1 zabieg
2450 zł
ŁABĘDZIA SZYJA pakiet 3 zabiegów
6600 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi