powrót

Jak zachować piramidę młodości na dłużej?

Linię żuchwy, szczególnie w przypadku mężczyzn można określić za fundament twarzy na podstawie którego, na pierwszy rzut oka, możemy określić jego wiek. Tzw. trójkąt młodości charakterystyczny jest u osób młodych - wąska broda zestawiona jest z symetrycznie unoszącymi się liniami żuchwy, unoszącymi się w kierunku uszu. Można więc powiedzieć, że wierzchołkiem piramidy młodości będzie wąska broda, a jej podstawą dość wypukłe kości policzkowe oraz mocno zarysowane oczy i brwi. Niestety, wraz z wiekiem rysy twarzy podlegają procesom starzenia się, przez co dochodzi do opadania wiotkich tkanek. Na twarzy mogą pojawjać się również tzw. chomiki. Jeżeli chcesz na dłuższej zachować młody i atrakcyjny wygląd, koniecznie skorzystaj z niechirugicznej metody wyostrzenia linii żuchwy w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda, gdzie bezpiecznie osiągniesz efekt anti-anging , pod okiem wykwalifikowanych lekarzy.

Jak osiągnąć żuchwę w stylu gwiazd Hollywood?
Jeżeli marzysz o żuchwie podobnej do aktorów filmowych z Hollywood, koniecznie wybierz się do kliniki medycyny estetycznej Dr Parda na wizytę konsultacyjną. Jednym z wiodących trendów w medycynie estetycznej ostatnimi laty jest zabieg zwany "teksańskim liftingiem". Aby uzyskać wyostrzoną linię żuchwy lekarz ostrzykuje ją odpowiednio dobranymi fillerami. Zabieg ten, dla lepszego efektu, zazwyczaj połączony jest jednoczasowo z modelowaniem brody. Tzw. teksański lifting nie tylko zmienia wygląd owalu żuchwy, ale również harmonizuje okolice podbródka, dzięki czemu na optycznym wydłużeniu zyskuje również szyja.

Jakie wypełniacze stosuje się w klinice dr Parda?
U Dr Parda najczęściej wykorzystuje się kwas hialuronowy, który idealnie nadaje się do modelowania rysów twarzy. Usieciowany kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w rejonie żuchwy, dzięki czemu możliwe jest wymodelowanie przestrzeni pomiędzy policzkami oraz brodą. W klinice wykorzystywany jest kwas hialuronowy usieciowany, a więc preparat najbardziej kompatybilny z tkankami organizmu. Taka struktura kwasu hialuronowego sprawia, że może on na dłużej pozostać w miejscu iniekcji, a także maksymalnie nawilża i poprawia jędrność skóry.

Jakie są efekty zabiegu?
Efekty tzw. teksańskiego liftingu są natychmiastowe - znacznie podkreślona jest linia żuchwy, a opadające chomiki optycznie staja się niezauważalne. Po zabiegu od razu można powrócić do normalnego funkcjonowania - nie trzeba brać dnia wolnego, ani korzystać z rehabilitacji. Dzięki zastosowaniu wypełniacza, jakim jest kwas hialuronowy, efekty zabiegu są całkowicie odwracalne i utrzymują się od roku do dwóch lat w zależności od ilości, a także rodzaju zastosowanego preparatu.

Jakie są zalety kwasu hialuronowego?
Najchętniej użytkowanym wypełniaczem w zabiegach tego typu jest kwas hialuronowy, ponieważ gwarantuje przewidywalny efekt. Co więcej, rezultaty widoczne są niemalże natychmiast po wykonaniu zabiegu. Kwas hialuronowy wykorzystywany w klinice posiada wysoki profil bezpieczeństwa, dlatego może być aplikowany niemal we wszystkich partiach ciała.

Jakie są inne zastosowania wypełniaczy?
· modelowanie nosa,
· powiększanie ust,
· korekta tzw. chomików,
· wypełnianie zmarszczek,
· poprawa elastyczności skóry,
· rewitalizacja skóry.

Kto powinien zrezygnować z teksańskiego liftingu?
· osoby zmagające się z chorobami nowotworowymi,
· osoby zmagające się z infekcjami lub stanami zapalnymi skóry,
· osoby z aktywnymi chorobami o podłożu autoimmunologicznym,
· osoby z potwierdzoną nadwrażliwością na kwas hialuronowy.

Zobacz Cennik zabiegów
Kwas hialuronowy
Cena od
Cena do
modelowanie/nawilżanie ust hialuron 1-1,25 ml
1200 zł
1500 zł
modelowanie nosa hialuron 1ml
1200 zł
1500 zł
leczenie sińców pod oczyma hialuron 1 ml
1200 zł
modelowanie twarzy/wolumetria hialuron od 2ml
2400 zł
5000 zł
modelowanie brody hialuron od 1 ml
1200 zł
modelowanie skroni hialuron od 1 ml
1200 zł
uzupełnianie grzbietów dłoni od 2 ml
1900 zł
podawanie hialuronidazy inekcyjnej
1200 zł
Cg Styler 600 1,5 ml NOWOŚĆ
1200 zł
podawanie hialuronidazy nieinekcyjnej
600 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi