powrót

Kobiecość pod kontrolą

Marzec kojarzy się nie tylko z powoli nadchodzącą wiosną, ale przede wszystkim z obchodzonym 8-go marca świętem kobiet, które jest wspaniałą okazją do okazania wszystkim kobietom, tym młodym, jak i nieco starszym, wdzięczności i szacunku. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda marzec uznawany jest za miesiąc kobiet - to czas, w którym każda z nas w tym przedwiosennym okresie może świętować swoją kobiecość. Dzień Kobiet powinien być dla wszystkich Pań przypomnieniem, aby postawić się na pierwszym miejscu i zatroszczyć się o siebie, co pozwoli jeszcze lepiej i głębiej przeżywać swoją kobiecość. Świadome swoich ciał kobiety, coraz częściej i chętniej decydują się na innowacyjne zabiegi, które niesie ze sobą gałąź medycyny, jaką jest ginekologia estetyczna. Korekcja i odmładzanie sfer intymnych przestają być tematami tabu, ponieważ przyczyniają się do zwiększenia komfortu codziennego życia, satysfakcji z życia seksualnego, a także zmniejszają kompleksy, które mogą mieć wpływ na relacje partnerskie oraz jakość związku. Zapoznaj się z ofertą ginekologii estetycznej dostępną w klinice medycyny estetycznej Dr Parda i miej swoją kobiecość pod pełną kontrolą! Już niebawem przekonasz się jakie jeszcze sposoby przygotowaliśmy byś czuła się kobieco nie tylko 8-go marca.Świadomość ciała, czyli co oferuje ginekologia estetyczna?
Ginekologia estetyczna jest dość młodą dziedziną medycyny estetycznej, dzięki której kobiety w każdym wieku mogą odzyskać komfort codziennego życia. W przypadku ginekologii estetycznej najważniejszym krokiem będzie wybór doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza oraz gabinetu lekarskiego, ponieważ przed każdym zabiegiem konieczne jest przeprowadzenie badania ginekologicznego i konsultacja z lekarzem specjalistą. Zabiegi ginekologii estetycznej są skuteczne rozwiązywaniu problemów z suchością oraz podrażnieniami pochwy, a także wiotkimi wargami sromowymi. Ból w trakcie stosunku seksualnego, pieczenie lub swędzenie okolic intymnych, a także nietrzymanie moczu - wszystkie te problemy można przezwyciężyć, dzięki małoinwazyjnym i bezpiecznym dla pacjentki procedurom ginekologii estetycznej. Jakie zabiegi wykonywane są w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda?


Jak poprawić wygląd okolic intymnych?
Wraz z wiekiem skóra okolic intymnych, podobnie jak skóra innych partii naszego ciała, zmienia się ulegając starzeniu - traci nawilżenie, jędrność oraz elastyczność. Takie zmiany nie tylko przychodzą wraz z wiekiem, ale są również problemem estetycznym występującym u pacjentek po porodzie. Zmiana wyglądu okolic intymnych często przyczynia się do pogorszenia jakości życia seksualnego. Niezwykle popularnym zabiegiem ginekologii estetycznej jest modelowanie warg sromowych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Ten małoinwazyjny zabieg nie tylko jest gwarancją poprawy estetyki warg sromowych, ale również przywrócenia im właściwego napięcia, odpowiedniego nawilżenia, a także spowolnienia ogólnego procesu starzenia. Modelowanie warg sromowych może być również wskazaniem, gdy wargi sromowe są zbyt małe, aby prawidłowo chronić kanał wodny, co doprowadza do częstych infekcji i suchości pochwy. Kwas hialuronowy przywraca obszarowi poddanemu zabiegowi funkcje ochronne, ponieważ skóra staje się napięta i nawilżona, a także bardziej wrażliwa na bodźce, dlatego znacznej poprawie ulegnie również życie seksualne. 


Jak zwiększyć komfort życia seksualnego?
Wraz z wiekiem w naszym organizmie dochodzi do zmniejszenia produkcji kwasu hialuronowego, który jest odpowiedzialny za odpowiednie nawilżenie i jędrność - proces starzenia się nie omija również naszych okolic intymnych, co może odbić się na zmniejszonej satysfakcji życia intymnego, a także na zwiększonym dyskomforcie codziennego życia. Dużym powodzeniem w klinice medycyny estetycznej cieszy się rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym, podczas której dochodzi do dogłębnego nawilżenia i wygładzenia, a także zyskania odpowiedniej objętości. 


Plastyka warg sromowych, jak wygląda zabieg?
Nieprawidłowości w budowie warg sromowych czasami stanowią wyłącznie problem estetyczny, jednakże w innych przypadkach mogą doprowadzać do dyskomfortu, m.in. wywoływać ból podczas uprawiania sportów, a nawet chodzenia. Deformacje warg sromowych - ich przerośnięcie lub całkowity zanik - mogą doprowadzić do dyskomfortu w kontaktach seksualnych, a także jest to przyczyna nawracających infekcji intymnych. Każda kobieta powinna czuć się komfortowo w swoim ciele i odczuwać przyjemność z życia intymnego, dlatego w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda wykonywane są zabiegi korekty warg sromowych. Labioplastyka jest procedurą chirurgiczną, która wykonywana jest metodą diatermii. 


Czy można wzmocnić mięśnie dna miednicy?
Jednym z najczęstszych problemów wśród kobiet, jak i mężczyzn jest problem nietrzymania moczu, który objawia się niekontrolowanym wyciekiem moczu podczas aktywności fizycznej, kichania, a czasami nawet podczas wstawania z krzesła czy łóżka. Przyczyną nietrzymania moczu są osłabione i nadmiernie rozluźnione mięśnie dna miednicy, a także wiązadeł i powięzi, które utrzymują nasz pęcherze w odpowiedniej pozycji - taka dolegliwość jest częsta w przypadku kobiet przechodzących menopauzę lub kobiet po porodach naturalnych. Terapia nietrzymania moczu polega na pobraniu krwi od pacjentki i odwirowaniu z niej preparatu płytkowego, który naprawia tkanki i kompleksowo je odżywia, co doprowadza do znacznego wzmocnienia przedniej ściany pochwy. 

Zobacz Cennik zabiegów
Ginekologia estetyczna
Cena od
Cena do
Konsultacja
200 zł
Modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym desirial plus 2 ml
3000 zł
Labioplastyka
4000 zł
Powiększenie punktu G
2500 zł
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym desirial 1 ml
1500 zł
Rewitalizacja pochwy osoczem bogatopłytkowym
2500 zł
Leczenie nietrzymania moczu osoczem bogatopłytkowym
2500 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi