powrót

Kriolipoliza z falą pulsacyjną dla modelowania ciała mamy

Ciało każdej matki podczas ciąży przechodzi ogromną transformację, dlatego po porodzie chociaż uda się powrócić do pierwotnej wagi, skóra nie odzyskuje elastyczności, jędrności oraz napięcia. W ofercie kliniki medycyny estetycznej dr Parda dostępne są zabiegi z wykorzystaniem unikalnej synergii 2 technologii - pulsacyjnej kriolipolizy ZLipo i falą uderzeniową ZWave, dzięki którym można skutecznie modelować ciało. Z zabiegu mogą korzystać zarówno świeżo upieczone mamy, jak również mamy z kilkuletnim stażem, które znów chcą poczuć się pewnie w swoim ciele. Procedura przeprowadzona przez wykwalifikowany personel pozwoli nie tylko uzyskać upragnioną jędrność, ale również pomaga w walce z cellulitem czyli tzw. pomarańczową skórką. Już po pierwszym zabiegu z wykorzystaniem pulsacyjnej kriolipolizy i fali uderzeniowej pacjentki dostrzegą ogromną różnicę w swoim wyglądzie - skóra będzie bardziej napięta, a sylwetka czy podbródek zgrabnie wymodelowane.

Dlaczego ZLipo System jest przełomowym protokołem zabiegowym?
ZLipo System to protokół zabiegowy, który jest wykorzystywany w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Łączy on w sobie aż dwie technologie medyczne - jedną z nich jest ZLipo Med, która polega na aktywowaniu fizjologicznych procesów kriolipolizy w podskórnej tkance tłuszczowej oraz ZWave Med, czyli generator fali uderzeniowej, dzięki któremu dochodzi do defragmentacji skrystalizowanych komórek tłuszczowych. Połączenie tych dwóch technologii sprawia, że podczas jednego zabiegu redukujemy dwa razy więcej tkanki i szybkiej uzyskujemy pożądane efekty. ZLipo System umożliwia niszczenie komórek tłuszczowych w sposób mechaniczny, fizykalny i fizjologiczny.

Jak przebiegają etapy zabiegu?
W podskórnej tkance tłuszczowej podczas zabiegu dochodzi do krystalizacji komórek tłuszczowych, które zostają pozbawione elastyczności. Podczas tego procesu do wnętrza komórek tłuszczowych napływają jony potasu i sodu pociągając wraz ze sobą ogromne ilości wody, przez co dochodzi do nieodwracalnego uszkodzenia komórek tłuszczowych. W drugim etapie zabiegu komórki tłuszczowe niszczone są mechanicznie, dzięki wykorzystaniu systemu FatDestroy. Kolejnym etapem wykonywanym w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda jest wykorzystanie energii kinetycznej z generatora fali uderzeniowej ZWave Med - etap ten odbywa się tuż po etapie kriolipolizy, aby komórki poddawane uderzeniom znajdowały się jeszcze w fazie ich krystalizacji. Fala uderzeniowa umożliwia rozbicie komórek tłuszczowych, co wspomaga ich wydalenie z organizmu. Zabieg ten jednocześnie stymuluje wzrost produkcji kolagenu, który wpływa na poprawę elastyczności i jędrności skóry.

Czy podczas zabiegu odczuwa się dyskomfort?
Zabieg kriolipolizy z falą uderzeniową z wykorzystaniem innowacyjnych urządzeń jest tak przeprowadzany w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda, że pacjenci podczas jego wykonywania nie czują dyskomfortu, który towarzyszy zabiegom kriolipolizy na innych sprzętach. ZLipo System wyposażony jest w unikalny system fali pulsacji PulsComfort, dzięki któremu pacjent nie będzie odczuwał dyskomfortu od samego początku zabiegu. Zabieg nie tylko jest w całości bezpieczny dla pacjenta, ale również charakteryzuje go wysoki komfort w trakcie zabiegu, jak również po jego przeprowadzeniu. Dzięki ZLipo System można w sposób małoinwazyjny zmniejszyć lokalne otłuszczenie. Dodatkowo podczas zabiegu kriolipolizy wykorzystywane są specjalne maty ZLipo Fleece, które zapobiegają koncentracji niskich temperatur na powierzchni skóry, dzięki czemu mamy pewność, że nie wystąpią na niej odmrożenia.

Zobacz Cennik zabiegów
Modelowanie sylwetki
Cena od
Cena do
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - brzuch
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - uda - 1 obszar
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - kolana, boczki, ramiona, inne
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - podbródek
1700 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi