powrót

Maj miesiącem Mam!

Każda kobieta chce czuć się pięknie i wyjątkowo, dlatego w nadchodzący Dzień Matki, warto zastanowić się nad sprezentowaniem swojej mamie miłego, a zarazem praktycznego upominku. Oprócz czekoladek, kwiatów i prezentów w postaci kosmetyków proponujemy zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym Twoja mama będzie zrelaksowana, a także poczuje się pewniej w swoim ciele. Medycyna estetyczna nie jest wyłącznie przeznaczona dla kobiet, które już wychowały swoje dzieci - w ofercie kliniki medycyny estetycznej Dr Parda dostępne są innowacyjne zabiegi, które będą idealne dla kobiet po porodzie. Zastanawiasz się, z którego zabiegu warto skorzystać, aby czuć się komfortowo we własnej skórze i cieszyć się młodym wyglądem na dłużej? Sprawdź, z jakich zabiegów medycyny estetycznej możesz skorzystać!

Jak ujędrnić skórę po porodzie?
Przez 9 miesięcy ciąży ciało kobiety diametralnie się zmienia, a po porodzie może pojawić się wiotka skóra, która nie zniknie pomimo utrzymywania prawidłowej diety i wykonywania regularnych ćwiczeń. Jeżeli chcesz odczuć pełną satysfakcję i wrócić do swojej pierwotnej formy medycyna estetyczna zna efektowne sposoby, dzięki którym Twoja skóra zostanie jędrna i elastyczna. Jednym z najchętniej wybieranych zabiegów jest kriolipoliza ZLipo System, która opiera się na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które obumierają, a następnie są wydalane z organizmu. W porównaniu do innych technik zabieg z wykorzystaniem ZLipo System pozwoli na równomierne usunięcie tkanki tłuszczowej na wybranych wcześniej obszarze, dzięki czemu mamy gwarancję, że na skórze nie pojawią się nierówności i zostanie ona w pełni jednolita. Aby wzmocnić efekty po zabiegu, stosuje się falę uderzeniową ZWave Pro, która pobudzi metabolizm komórkowy skóry, a także przyczyni się do zwiększonej produkcji kolagenu, która wraz z wiekiem ulega zmniejszeniu. Dzięki odpowiedniej dawce kolagenu nasza skóra zyska na jędrności, elastyczności oraz zostanie odpowiednio napięta.

Jak szybko widać efekty po kriolipolizie?
Zabieg kriolipolizy z wykorzystaniem fali uderzeniowej ZWave Pro w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda trwa ok. 75 minut. Już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu klientki zobaczą różnicę w swoim wyglądzie - skóra będzie gładsza i jędrniejsza. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i komfortowy dla pacjentki, ponieważ podczas jego wykonywania wykorzystywane są specjalne maty ZLipo Fleece, które chronią przed odmrożeniami, czyli zbyt dużych koncentracjach niskich temperatur na skórze. Warto wiedzieć, że "efektem ubocznym" zabiegu kriolipolizy jest również usuwanie cellulitu - dzięki jednemu zabiegowi nie tylko wymodelujemy sylwetkę, ale również pozbędziemy się problemu pomarańczowej skórki.

Anti Aging, czyli jak odjąć sobie lat?
Z pewnością każda Mama chciałaby sobie odjąć kilka lat, aby wyglądać młodo i atrakcyjnie, dlatego w klinice medycyny Dr Parda dużą popularnością cieszy się tzw. „wampirzy lifting”, który zyskał pozytywny odbiór w społeczeństwie, dzięki dzielącym się swoimi wrażeniami influencerom oraz gwiazdom showbiznesu. Warto wiedzieć, że zabieg ten pochodzi z zakresu medycyny regeneracyjnej i nie ma nic wspólnego z zabiegiem plastycznym czy zabiegiem chirurgicznym. "Wampirzy lifting" to tak naprawdę mezoterapia osoczem PRP, dzięki któremu skóra zyska na elastyczności, a także wizualnym odmłodzeniu.

Na czym polega "wampirzy lifting"?
Sama nazwa "wampirzy lifting" może nieść ze sobą kilka wątpliwości, jednakże wcale nie jest tak straszna jak brzmi! Zabieg polega na wstrzyknięciu w skórę pacjenta osocza PRP (ang. Plateled Rich Plasma), a więc dochodzi do autotransplantologii. Dzięki innowacyjnemu zabiegowi w organizmie dochodzi do zwiększonej produkcji kolagenu, co przyczynia się do zwiększenia elastyczności skóry oraz jej jędrności - zatarciu ulegają niewielkie zmarszczki, ale również wiotka skóra zyskuje na napięciu, poprawie naturalnego kolorytu oraz ogólnej tekstury.

Jak poprawić kondycję skóry brzucha?
Po porodzie każda mama będzie zmagać się z wiotką skórą w okolicy brzucha, dlatego po ciąży jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów jest zagęszczanie skóry przez połączenie innowacyjnych procedur laserowych, w których skład wchodzą: skintightening, fotoodmładzanie GENESIS oraz mikronakłuwanie z RF INFINI. Zabiegi z wykorzystaniem całorocznego lasera GENESIS charakteryzują się brakiem okresu rekonwalescencji, bezbolesnością, jak również brakiem efektów ubocznych - laser wysyła do skóry mikrosekundowe impulsy, które rozgrzewają górne warstwy skóry, inicjując powstanie nowego kolagenu. Takie oddziaływanie na skórę przyczyni się do jej regeneracji, a także rewitalizacji. Szybko zauważalne rezultaty zyskamy również, dzięki skorzystaniu z zabiegu wykorzystującego radiofrekwencję mikroigłową RF INFINI, który niweluje wszelkie oznaki starzenia się skóry, a także zmarszczki, blizny, wiotkość czy rozstępy. Zabieg ten polecany jest przede wszystkim przy poprawianiu gęstości skóry.

Zobacz Cennik zabiegów
MEDYCYNA REGENERACYJNA SYSTEM CGF
Cena od
Cena do
ZESTAW CGF HARMONY - twarz, szyja, dekolt
1700 zł
ZESTAW CGF HARMONY - twarz, szyja, ręce
1700 zł
ZESTAW CGF LIQUID /np. włosy
750 zł
ZESTAW CGF ONE/1 obszar np. twarz
900 zł
FIBRYNA CGF
900 zł
V LASER - laser naczyniowy 1064 nm i 532 nm
Cena od
Cena do
zamykanie naczynek twarz - pojedynczy pajączek
150 zł
zamykanie naczynek twarz - twarz
800 zł
zamykanie naczynek twarz - policzki
600 zł
zamykanie naczynek twarz - nos lub broda
400 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - twarz (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
1000 zł
2700 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - policzki (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
800 zł
1850 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - nos (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
400 zł
950 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - czoło (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
600 zł
1400 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - broda (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
500 zł
100 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - szyja (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
800 zl
1850 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - dekolt (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
1000 zł
2700 zł
zamykanie naczynek nogi - pojedyncza zmiana
450 zł
zamykanie naczynek nogi - liczne zmiany na łydce lub na udzie
800 zł
zamykanie naczynek nogi - liczne zmiany na całej kończynie
1600 zł
Genesis- laserowe zagęszczanie skóry - twarz
1000 zł
Genesis- laserowe zagęszczanie skóry - twarz i szyja
1600 zł
Genesis- laserowe zagęszczanie skóry - twarz/szyja/dekolt
1900 zł
Modelowanie sylwetki
Cena od
Cena do
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - brzuch
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - uda - 1 obszar
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - kolana, boczki, ramiona, inne
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - podbródek
1700 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi