powrót

Mamy sposób na "zoom boom"!

Ostatnimi czasy głośno zrobiło się o nowym trendzie, który funkcjonuje pod oryginalną nazwą "zoom boom". Co właściwie ona oznacza? Lockdown spowodowany rozwojem epidemii COVID-19 sprawił, że większość spotkań towarzyskich, jak również szkoleń czy konferencji została przeniesiona do świata wirtualnego. Komunikacja w Internecie odbywa się przez "kamerkę", dlatego do gabinetów medycyny estetycznej coraz częściej zgłaszają się osoby, które są niezadowolone ze swojego wyglądu. Nieustanne widzenie się na ekranie monitora może przyczynić się do zmiany sposobu, w jaki się widzimy - zaczynamy zauważać drobne zmarszczki, przebarwienia, asymetryczne wargi czy krzywy nos. Jeżeli chcesz pozbyć się kompleksów i nawet na kamerce prezentować się wyjątkowo, koniecznie wybierz się na wizytę konsultacyjną do Dr Parda, na której indywidualnie zostaną dobrane dla Ciebie dedykowane zabiegi medycyny estetycznej.


Jak zadbać o piękne usta?
Jednym z najpopularniejszych zabiegów wśród klientów kliniki medycyny estetycznej Dr Parda jest modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym lub fibryną. Zabieg polecany jest zarówno dla osób, które chciałyby powiększyć i uwydatnić swoje usta, jak również dla tych, które chciałyby poprawić naturalny kształt ust lub skorygować ich asymetrię. Modelowanie ust sprawi, że twarz nabierze harmonijnego i świeżego wyglądu. Zabieg może być wykonywany u pacjentów w każdym wieku, ponieważ jest on bezpieczny i zazwyczaj nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych. Aplikacja kwasu hialuronowego lub fibryny nie tylko poprawi wygląd ust, ale również gwarantuje im maksymalne nawilżenie.


Jak pozbyć się cieni pod oczami?
Wyraziste sińce pod oczami sprawiają, że nasza twarz wydaje się zmęczona, jednakże wcale to nie musi być efekt nieprzespanej nocy, a część naszej urody jeżeli mamy je już od dziecka. Cienie pod oczami są problemem estetycznym, ponieważ inni ludzie mogą nas odbierać jako osoby permanentnie zmęczone, czasami nawet chore, jednakże istnieje pewien zabieg medycyny estetycznej, który przychodzi Ci na ratunek. Jeżeli chcesz cieszyć się młodą skórą pod oczami bez zasinień, koniecznie musisz spróbować lipoliftingu "po mediolańsku" - jest to zabieg wykonywany w gabinecie Dr Parda, który polega na transferze własnej tkanki tłuszczowej pod oczy, dzięki czemu skóra staje się jędrna i gęsta, a cienie znacznie zmniejszają swoją widoczność. U Dr Parda wykonywany jest również zabieg z wykorzystaniem wysokogatunkowego preparatu Redensity II, który składa się z usieciowanego kwasu hialuronowego zapewniającego długoterminowe rezultaty.


Jak zyskać żuchwę rodem z Hollywood?
W świecie Hollywood wyraźnie daje się zauważyć trend perfekcyjnej żuchwy, dlatego jeżeli chcesz prezentować się atrakcyjnie niczym aktorzy i aktorki z wielkiego ekranu, koniecznie zapisz się na zabieg modelowania żuchwy wykonywany przez profesjonalnego lekarza. Perfekcyjną żuchwę możesz uzyskać, dzięki zabiegowi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, jak również dzięki wypełniaczowi skórnemu Ellanse. Wypełniacze znane są ze swoich cennych właściwości, które nie tylko korygują zmarszczki i wygładzają fałdy skórne, ale również stymulują produkcję kolagenu, który przywraca młody i naturalny wygląd. Efekty zabiegów widoczne są natychmiast i utrzymują się w zależności od wybranego preparatu od 12 miesięcy aż do 4 lat.


Jak pozbyć się dodatkowych podbródków?
Na wideokonferencji wpatrujesz się w swoją twarz i zauważasz drugi podbródek? Głowę trzymasz lekko opuszczoną w dół, co jeszcze bardziej podkreśla jego kształty. Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiernych ilości tkanki tłuszczowej z okolicy podbródka, możesz zdecydować się na zabieg kriolipolizy lub lipolizy iniekcyjnej. Kriolipoliza polega na niszczeniu tłuszczu w sposób fizjologiczny, mechaniczny i fizykalny - dochodzi do krystalizacji komórek tłuszczowych, a następnie ich rozbicia, dzięki czemu łatwiej są wydalane z organizmu. Kolejną metodą jest wspomniana lipoliza iniekcyjna, która w szczególności dedykowana jest do usuwania drugiego podbródka. Nieoperacyjne postępowanie z roztworem Aqualyx polega na wstrzyknięciu go do tkanki tłuszczowej, przyczyniając się do pochłaniania wody przez tkankę tłuszczową, dzięki czemu stosowane na powierzchni ultradźwięki doprowadzą do procesu mikrokawitacji w obszarze iniekcji.


Jak maksymalnie nawilżyć skórę?
Chcesz przywrócić skórze młody wygląd pełen blasku i jędrności? W takim przypadku trzeba doprowadzić do stymulacji kolagenu w organizmie. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda można to osiągnąć z wykorzystaniem nieusieciowanej formy kwasu hialuronowego. Czym wyróżnia się nieusieciowany kwas hialuronowy? W takiej formie występuje on naturalnie w organizmie - zachowuje zdolność do wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu maksymalnie nawilża skórę i poprawia jędrność skóry. Zabiegi z wypełniaczem, jakim jest kwas hialuronowy, są bardzo skuteczne i przynoszą natychmiastowe efekty. Jesteś zainteresowana? Zapraszamy na wizytę konsultacyjną!

Zobacz Cennik zabiegów
Boostery kolagenu
Cena od
Cena do
HYRDOKSYAPATYT WAPNIA CRYSTALYS - twarz 1 amp
1200 zł
HYRDOKSYAPATYT WAPNIA CRYSTALYS - dłonie 1 amp
1200 zł
HYRDOKSYAPATYT WAPNIA CRYSTALYS - kolana 1 amp
1200 zł
HYRDOKSYAPATYT WAPNIA CRYSTALYS - ramiona 1 amp
1200 zł
HYRDOKSYAPATYT WAPNIA CRYSTALYS - brzuch 1 amp
1200 zł
ELLANSE M 1 amp
2500 zł
NUCLEOFILL STRONG - twarz- 1,5 ml NOWOŚĆ
1200 zł
NUCLEOFILL MEDIUM - szyja 1,5 ml NOWOŚĆ
1200 zł
NUCLEOFILL SOFT - oczy 2 ml NOWOŚĆ
1300 zł
Modelowanie twarzy własnym tłuszczem
Cena od
Cena do
MICROFAT i NANOFAT twarz
5500 zł
Medycyna regeneracyjna System CGF
Cena od
Cena do
ZESTAW CGF HARMONY - twarz, szyja, dekolt
1700 zł
ZESTAW CGF HARMONY - twarz, szyja, ręce
1700 zł
ZESTAW CGF LIQUID /np. włosy
750 zł
ZESTAW CGF ONE/1 obszar np. twarz
900 zł
FIBRYNA CGF
900 zł
Modelowanie sylwetki
Cena od
Cena do
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - brzuch
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - uda - 1 obszar
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - kolana, boczki, ramiona, inne
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - podbródek
1700 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - ginekomastia
1200 zł
3000 zł
Protokoły zaawansowane
Cena od
Cena do
KOREAŃSKI LIFTING TWARZY I CHOMIKÓW
5200 zl
LIPOFILLING po mediolańsku w walce z SIŃCAMI OCZU
4500 zł
6 zabiegów CGF LIQUID dodatkowo do LIPOFILLINGU (rozłożone w przeciągu roku)
3000 zł
ŁABĘDZIA SZYJA 1 zabieg
2450 zł
ŁABĘDZIA SZYJA pakiet 3 zabiegów
6600 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi