powrót

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Jak uzyskać pełne i zmysłowe usta?
Jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej w ostatnich latach jest powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym. Użyty w tym celu kwas hialuronowy jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla Pań, które chciałyby poprawić kształt lub asymetrię swoich ust, a także gdy marzy im się zwiększenie ich objętość, ale w bardzo naturalny sposób. Zabieg wykonywany w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda przez lekarza specjalistę może subtelnie zmienić proporcje twarzy, dzięki czemu nabierze ona harmonijnego wyglądu. Wybierając zabieg powiększenia lub modelowania ust nie tylko zyskasz na pięknych i zmysłowych ustach, ale również ustach w pełni nawilżonych, które będą przyciągać wzrok swoim naturalnym blaskiem! 

Dlaczego kwas hialuronowy?
W gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda wykorzystywany jest wysokiej jakości kwas hialuronowy dostarczany do kliniki z zaufanych źródeł. Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym jest świetnym rozwiązaniem dla Pań, które chcą uzyskać naturalny efekt i nie chcą zbytnio ingerować w swój wygląd z wykorzystaniem neurotoksyny. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy wraz z czasem będzie stopniowo ulegał degradacji, tak więc jedną z zalet zabiegu jest jego całkowita odwracalność, tzn. usta powrócą do swojego pierwotnego kształtu po kilku miesiącach od przeprowadzenia zabiegu. Kolejną zaletą zastosowania przy zabiegu modelowania ust kwasu hialuronowego jest brak skutków ubocznych, ponieważ kwas hialuronowy jest polisacharydem, który naturalne występuje w naszym organizmie - odpowiada m.in. za nawilżenie oraz jędrność skóry. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego będzie odpowiedni dla młodych Pań, które chcą poprawić kształt lub zwiększyć objętość swoich ust, a także dla dojrzałych kobiet, które doświadczają zacierania się kontur ust wraz z wiekiem. 

Jak wygląda zabieg powiększania ust?
W klinice medycyny estetycznej Dr Parda zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym polega na wykonaniu znieczulenia miejscowego specjalnym kremem, dzięki czemu pacjentka nie odczuwa dyskomfortu. U pacjentek, które mają wyjątkowo wrażliwą skórę, możliwe jest również zastosowanie znieczulenia stomatologicznego, dzięki któremu całkowicie pozbędziemy się wszelkich dolegliwości bólowych. Aplikacja kwasu hialuronowego odbywa się przy użyciu cienkiej igły - jest to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod powiększania ust. Ilość podawanej substancji zazwyczaj wynosi 1 ml, jednakże może się ona różnić w zależności od rekomendacji lekarza, a także od pożądanego przez pacjentkę efektu. Po przeprowadzonym zabiegu wykonywany jest masaż ust, dzięki któremu w delikatny sposób można rozprowadzić preparat - takie rozwiązanie ma zapobiec tworzeniu się nieestetycznych grudek.
 

Jak prezentują się usta po zabiegu?
Po zabiegu na ustach może pojawić się obrzęk oraz zaczerwienienie, które zniknie już po kilku dniach, dzięki czemu pacjentka szybko będzie mogła cieszyć się nowym wyglądem swoich ust. Pacjentka od razu po zabiegu może powrócić do codziennych aktywności, jednakże zaleca się unikania podróży samolotem, spożywania alkoholu i palenia tytoniu, jak również wykonywania zbyt intensywnych ćwiczeń fizycznych. Efekt wymodelowanych, powiększonych, a także nawilżonych ust utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy.

Jakie są zalety modelowania ust kwasem hialuronowym?
· niska inwazyjność zabiegu,
· bezpieczeństwo pacjentki,
· krótka procedura, która nie wymaga przygotowania,
· odwracalność zabiegu,
· szybkie rezultaty.

Jakie są inne zastosowania kwasu hialuronowego?
· modelowanie ust, 
· powiększania ust, 
· modelowanie nosa, 
· korekta policzków, 
· wygładzanie zmarszczek i bruzd na twarzy, 
· przywrócenie skórze nawilżenia i jędrności, 
· rewitalizacja skóry twarzy. 

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
· nadwrażliwość na kwas hialuronowy, 
· ciąża lub karmienie piersią, 
· infekcje oraz stany zapalne skóry, 
· choroby o podłożu autoimmunologicznym, 
· choroby nowotworowe. 

 

Zobacz Cennik zabiegów
Kwas hialuronowy
Cena od
Cena do
modelowanie/nawilżanie ust hialuron 1-1,25 ml
1500 zł
modelowanie nosa hialuron 1ml
1500 zł
leczenie sińców pod oczyma hialuron 1 ml
1500 zł
modelowanie twarzy/wolumetria hialuron od 2ml
2800 zł
modelowanie brody hialuron od 1 ml
1500 zł
modelowanie skroni hialuron 1 ml
1500 zł
uzupełnianie grzbietów dłoni 2 ml
2200 zł
podawanie hialuronidazy inekcyjnej
1200 zł
CG Styler 600
900 zł
NOWOŚĆ
podawanie hialuronidazy nieinekcyjnej
700 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi