powrót

Nowy Rok nowa JA!

Nowy Rok, a więc nowy początek, często jest dla nas impulsem do podjęcia ważnych zmian w naszym życiu, a także wprowadzenie nowych postanowień. Zazwyczaj jeżeli chcemy zmienić coś w naszym życiu, wyznaczamy Nowy Rok jako przełomową datę, po której będzie ono wyglądało inaczej. Najczęstszym postanowieniem noworocznym jest zrzucenie zbędnych kilogramów, a także przejście na zdrową oraz bogatą w witaminy i minerały dietę, dzięki której będziemy czuć się dobrze w swoim ciele. Warto pamiętać, że nawet regularne ćwiczenia i odpowiednia dieta mogą pozostawić nas z niezadowalającymi efektami, np. wiotką skórą. Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i rozpocząć Nowy Rok ze zgrabną sylwetką Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda spieszy Ci z profesjonalną pomocą, proponując zabiegi modelujące sylwetkę, a także możliwość skorzystania z porad dietetycznych i ułożenia indywidualnego planu żywieniowego, który będzie dopełnieniem noworocznej przemiany!

Jaką dietę wybrać?
Jednymi z najczęściej powtarzanych noworocznych postanowień są: zrezygnowanie ze słodyczy, codzienne ćwiczenia, a także zdrowe odżywanie. W styczniu i lutym można zauważyć wzrost liczby osób ćwiczących na siłowniach, którzy pragną zadbać o swoją sylwetkę, jednakże im dalej wchodzimy w nowy rok, tym bardziej odsuwamy się od stworzonych wcześniej postanowień. Wspomnianych postanowień oczywiście nie da się zrealizować za pstryknięciem palca - wymagają one czasu i samozaparcia, a także odpowiedniej motywacji. Jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, warto skorzystać z fachowej pomocy psychodietetyka, który przyjmuje w gabinecie medycyny estetycznej dr Parda. 

 

Czym jest psychodietetyka?
Psychodietetyka jest dość młodą dziedziną medycyny, która jednak powstała na skutek nasilających się problemów z otyłością występującą nie tylko wśród osób dorosłych, ale również wśród dzieci. W większości przypadków potrzebujemy czegoś więcej niż wyłącznie rozpisania prawidłowej diety, dlatego psychodietetyka, jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie wiedzę z zakresu dietetyki oraz psychologii. W psychodietetyce niezwykle ważne jest nie tylko wprowadzenie zmian w codziennej diecie, ale przede wszystkim zachowanie równowagi w pozostałych strefach życia oraz w funkcjonowaniu pacjenta. Pomoc psychodietetyka jest nieoceniona szczególnie w przypadku osób, które zmagają się z akceptacją własnej sylwetki, próbują zrzucić zbędne kilogramy czy wręcz przeciwnie przybrać na wadze, a także chcą zacząć zdrowiej się odżywiać.

Kto powinien skorzystać z pomocy psychodietetyka?
· osoby zmagające się z niedowagą lub nadwagą, 
· osoby nieakceptujące swojej sylwetki, nawet jeżeli ich waga jest prawidłowa, 
· osoby, na które diety "nie działają",
· osoby, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, 
· osoby, którym brak motywacji do zmiany nawyków żywieniowych, 
· osoby, które zajadają stres i odczuwane emocje, 
· osoby zmagające się z zaburzeniami odżywiania, tj. bulimią, anoreksją czy jedzeniem kompulsywnym.

Jak pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej?
Oczywiście prawidłowa dieta i regularne ćwiczenie przynoszą duże efekty, jednakże w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda oferujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym szybko osiągniesz wymarzoną sylwetkę! Jednym z takich zabiegów jest kriolipoliza ZLipo System, który jest połączeniem dwóch technologii: ZLipo Med, czyli jest to zabieg związany z aktywowaniem fizjologicznych procesów kriolipolizy z podskórnej tkance tłuszczowej, a także ZWave Med, który polega na generowaniu fali uderzeniowej, która skutecznie defragmentuje skrystalizowane komórki tłuszczowe. Rewolucyjna procedura przeprowadzana przez wykwalifikowanych lekarzy w klinice Dr Parda redukuje dwa razy więcej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu wymarzone efekty można osiągnąć w szybkim czasie. Jest to jedyny zabieg kriolipolizy, podczas którego komórki tłuszczowe są niszczone w sposób fizykalny, fizjologiczny oraz mechaniczny. 

Jak wygląda zabieg kriolipolizy?
Zabieg kriolipolizy nie tylko rozbija połączenie pomiędzy komórkami tłuszczowymi, co pozwala je skutecznie usunąć z organizmu, ale również wspomaga produkcję nowego kolagenu, który jest odpowiedzialny za elastyczność, jędrność oraz odpowiednie nawilżenie skóry. Zabieg kriolipolizy wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda jest bezpieczny i komfortowy dla pacjenta ze względu na opatentowanie systemu Puls Comfort. Proponowane rozwiązanie ZLipo System pozwala w nieinwazyjny sposób wymodelować sylwetkę.

Zobacz Cennik zabiegów
Modelowanie sylwetki
Od
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - brzuch
1350 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - uda - 1 obszar
1350 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - kolana, boczki, ramiona, inne
1350 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - podbródek
1900 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - ginekomastia
1350 zł
FALA UDERZENIOWA - 1 OBSZAR
250 zł

08.12.2020
Autor: Dr Parda

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi

Zobacz jak dojechać