powrót

Odzyskaj blask z wypełniaczami Restylane i Restylane Skinboosters

Pogłębiające się zmarszczki są konsekwencją naturalnego procesu starzenia się skóry. Redukcji ulega produkcja kolagenu, który jest głównym składnikiem odpowiadającym za utrzymanie gładkiej, jędrnej oraz elastycznej skóry twarzy. Pojawienie się zmarszczek ma również związek z tym, jak o nią dbamy — czy stosujemy profilaktykę przeciwsłoneczną, a także odpowiednio ją nawilżamy w domu oraz czy regularnie stosujemy zabiegi gabinetowe, np. oczyszczające i regenerujące, które przyczyniają się do subtelnego wygładzenia skóry, co automatycznie przedkłada się na nadanie jej zdecydowanie młodszego wyglądu. Jednym ze skuteczniejszych sposobów na korekcję zmarszczek i modelowanie konturów twarzy są wypełniacze, dzięki którym odzyskasz swój młodzieńczy blask.

Jak działają wypełniacze?
Efekt, jaki uzyskamy po działaniu wypełniaczy na problematycznym obszarze twarzy, zależy przede wszystkim od wykorzystanego preparatu, techniki jego podania, a także doświadczenia lekarza przeprowadzającego zabieg oraz jego wyczucia estetyki. Oczywiście równie ważne, jest wyperswadowanie pewnych pomysłów pacjentowi, które mogłyby prezentować się odmiennie od jego wyobrażeń. Zadaniem lekarza jest zadbanie o bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta. Wypełniacze, czyli tzw. preparaty wolumetryczne są doskonałym rozwiązaniem przyczyniającym się do zlikwidowania zmarszczek wokół ust, kurzych łapek, jak również zapadających się policzków. Utrata objętości tkanki podskórnej w okolicy oczu sprawia, że twarz ulega znacznemu postarzeniu. Zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy wymagają tzw. widzenia 3D, a więc przewidywania kształtu twarzy, jaki zostanie uzyskany po zastosowaniu wypełniaczy w poszczególnych obszarach — tak więc konieczne są nie tylko umiejętności techniczne, ale również artystyczne. Po prawidłowo przeprowadzonym zabiegu pacjent nie powinien wyczuwać wypełniacza, jak również nie powinien on być widoczny na twarzy. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda wykorzystywane są wypełniacze wysokiej jakości, które są dobierane bezpośrednio do klienta oraz jego potrzeb — efektem zabiegu u Dr Pardy będzie przede wszystkim naturalny wygląd.

Wypełniacze hialuronowe Restylane
Restylane to marka, która oferuje różnorodną gamę wypełniaczy na całym świecie i jest ona chętnie wykorzystywana w gabinecie medycyny estetycznej Dr Pardy ze względu na efekty, tj. możliwość naturalnego odmłodzenia skóry i jej regeneracji. Produkty Restylane są jednymi z najbezpieczniejszych wypełniaczy dostępnych na rynku. Korzystając z zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy z gamy Restylane można skorygować wszelkie niedoskonałości, zachowując przy tym naturalne rysy twarzy, która będzie wyglądać zdrowo. Jędrna i pełna blasku skóra podkreśli Twoje naturalne piękno, które przypomni Ci młodzieńcze czasy. Produkty Restylane są dostosowane do potrzeb każdego pacjenta — niezależnie od jego wieku, płci, a także typu urody. Dzięki produktom Restylane można zrewitalizować okolice oczu, wymodelować usta, a także poprawić kształt oraz nadać kontur twarzy i przywrócić jej promienny wygląd. Wypełniacze Restylane są stosowane wyłącznie przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w medycynie estetyczne, a więc i przez Dr Pardę.

Zobacz Cennik zabiegów

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi