powrót

Piękno w rozkwicie

Wiosna jest idealnym momentem, aby znowu zacząć dbać o siebie! Przyroda powoli zaczyna budzić się do życia i zachwycać nas swoimi żywymi kolorami, co sprawia, że zyskujemy na przypływie sił witalnych — powinien być do dla nas impuls, aby zadbać o siebie — nie tylko pod względem zmiany fryzury czy codziennej garderoby, ale również swojego wyglądu zewnętrznego. Nic nie poprawi tak naszego wyglądu jak promienna cera, zadbane ciało oraz przepiękne włosy. Wszystkie wspomniane czynniki wpłyną na nasze naturalne piękno, dlatego warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej oferowanych przez Dr Parda, dzięki którym rozkwitniesz i przygotujesz się do nadchodzącego lata! Z jakich zabiegów warto skorzystać?

 

Jak szybko odświeżyć cerę po zimie?

 

Wiosna to idealny moment, aby zadbać o swoją skórę twarzy, która po zimie jest przesuszona, matowa, szorstka i może tracić na swojej elastyczności. Naszym zadaniem jest także przygotowanie skóry na nadejście lata, które także będzie dla niej wymagającym okresem, dlatego warto wybrać się na profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne do Kliniki Medycyny Estetycznej Dr Parda, gdzie dostępny jest szereg zabiegów, dzięki którym Twoja skóra odzyska swoją elastyczność, promienność oraz swój pierwotny blask! Swoim pacjentom Dr Parda proponuje przede wszystkim peelingi chemiczne lub laserowe, które zostaną dostosowane bezpośrednio do indywidualnych potrzeb danej skóry. Peelingi są praktycznie bezbolesne i mogą być stosowane na wszystkich rodzajach skóry — są one uznawane za jedną z najskuteczniejszych metod korygowania przebarwień. Dla uzyskania właściwych efektów warto wykonać kilka zabiegów.

 

Jakie są wskazania peelingów?

 

  • stymulacja produkcji kolagenu oraz elastyny,
  • zmniejszenie zmarszczek,
  • redukcja wielkości porów,
  • usunięcie przebarwień,
  • zwalczenie trądziku,
  • prewencja anti-aging.

 

Jak zadbać o piękne włosy?

 

Wypadanie włosów jest problemem, z którym zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni — jest to częsty powód kompleksów oraz zaniżonej samooceny. Oczywiście z problemem utraty włosów można sobie radzić na różne sposoby, jednakże często okazują się one nieskuteczne. Przy przesileniu wiosennym oraz przy nadmiernym stresie na szczotce może zostać coraz więcej włosów. Jak zapobiec takiemu problemowi? Przede wszystkim warto udać się na wizytę konsultacyjną do Dr Parda, która ustali plan działania. Jednym z najskuteczniejszych zabiegów jest metoda mezoterapii igłowej z wykorzystaniem CGF pochodzącego z krwi pacjenta — ten preparat jest w pełni biozgodny z pacjentem, co oznacza, że jest on nie tylko bezpieczny, ale i wysoce skuteczny. Na rezultaty zabiegu trzeba poczekać od 3 do 4 miesięcy, ponieważ tyle trwa cykl odnowy włosa. Zabiegi CGF są niezwykle skuteczne w przypadku osób zmagających się z wypadającymi lub rzadkimi włosami.

 

Prewencja anti-aging, jak o nią zadbać?

 

Chcesz wygładzić zmarszczki i fałdy skóry? A może poprawić elastyczność, koloryt i teksturę skóry? Odpowiedzią na Twoje pytania jest "wampirzy lifting", który polega na wstrzyknięciu w skórę pacjenta osocza PRP, w którym znajdują się przede wszystkim czynniki wzrostu, które przyczyniają się do stymulacji komórek, dzięki czemu dochodzi do odnowy biologicznej skóry. "Wampirzy lifting" to zabieg idealny dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek wokół oczu, dekoltu, czoła, policzków czy dłoni, a także dla osób, które chcą zahamować procesy łysienia czy poszukują alternatywnego źródła dla neuromodulatorów.

 

Jak pozbyć się naczynek na nogach?

 

Ciepła pogoda skłania nas do zakładania zwiewnych sukienek oraz szortów... jak odpowiednio przygotować do tego okresu nasze nogi? Rozszerzone i pękające naczynka krwionośne zlokalizowane na kończynach dolnych prezentują się nadzwyczaj nieestetycznie — są one powodem dyskomfortu oraz kompleksów. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest laserowe zamykanie naczynek na nogach z wykorzystaniem, V-Laser, który dociera do rozszerzonego naczynka, doprowadza do jego przegrzania oraz zamknięcia. Zabieg wykonywany w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda jest bezbolesny i może wymagać kilku powtórzeń w celu całkowitego zlikwidowania niedoskonałości.

 

Jaki jest najlepszy sposób na usunięcie niechcianych włosów?

 

W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda wykonywany jest zabieg epilacji laserowej, który pozwala zniszczyć włosa bez konieczności powtarzania ruchów w tym obszarze, dzięki czemu zabieg jest niezwykle skuteczny, szybki i bezbolesny. Zabiegi usuwania niechcianego owłosienia są praktycznie w 100% bezbolesne, dzięki opatentowanemu systemowi znieczulania kontaktowego, dzięki któremu skóra jest nieustannie chłodzona, co pozwala chronić ją przed poparzeniami. Usunięcie owłosienia pozwoli Ci cieszyć się gładkim ciałem na wyjeździe majówkowym!

Zobacz Cennik zabiegów

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi