powrót

Pokochaj swoje ciało - kriolipoliza

Czym jest kriolipoliza?
Małoinwazyjny zabieg kriolipolizy jest cieszącą się ogromną popularnością alternatywą inwazyjnej liposukcji. Krolipoliza jest zabiegiem medycyny estetycznej, który polega na zamrożeniu tłuszczu, dzięki czemu zmniejsza się podskórna tkanka tłuszczowa. Wspomnianą metodę uważa się za bezpieczny zamiennik odsysania, który nie tylko pozwoli zdobyć nam wymarzoną sylwetkę, ale również zadba o jej jędrność i elastyczność, przyczyniając się do stymulacji produkcji kolagenu. Kriolipoliza to jeden z popularniejszych zabiegów wykonywanych w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda, który przywędrował z USA. 


Jak jest temperatura podczas zabiegu?
W trakcie zabiegu kriolipolizy w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda temperatura aplikatora dla osób o normalnej budowie wynosi od +5 do 0 °C, dla osób lekko i średnio otyłych od 0 do -5 °C, natomiast dla osób bardzo otyłych od -5 do -10 °C. Zabieg kriolipolizy wykonywany przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza pozwoli na zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej nawet o 30%. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda bezpieczeństwo przed odmrożeniami zapewniają specjalne maty ZLipo Fleece, które zapobiegają koncentracji niskich temperatur na powierzchni skóry. Dzięki wspomnianym matom zabieg jest w pełni bezbolesny i jak najbardziej komfortowy. 


Jak wygląda zabieg kriolipolizy?
Odchudzanie często zostawia nas z wiotką skórą, która pozbawia nas możliwości czerpania pełnej satysfakcji z osiągniętych rezultatów. Dr Parda stosuje zabieg z wykorzystaniem ZLipo System, który działa w oparciu o nowoczesną technikę kriolipolizy. Bezinwazyjne modelowanie ciała polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które obumierają, a następnie są usuwane z organizmu. Kriolipoliza umożliwia równomierne usunięcie tłuszczu w wybranym obszarze, dzięki czemu skóra pozostanie jednolita, czyli nie będą pojawiać się na niej nierówności. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, kolejną zaletą kriolipolizy jest fakt, że skóra staje się jędrna i elastyczna na skutek zwiększonej produkcji kolagenu. Cała procedura trwa ok. 75 minut i już po pierwszym zabiegu widać efekty. Pierwszym etapem zabiegu kriolipolizy jest wykorzystanie technologii ZLipo Med, dzięki której komórki tłuszczowe ulegają krystalizacji. Drugi etap programu ZLipo Med niszczy komórki tłuszczowe w fazie krystalizacji, a na ostatnie 10 minut włączany jest Fat Destroy. Na koniec protokół zabiegowy przewiduje wykorzystanie Z Wave Med, która niszczy komórki w fazie ich krystalizacji. 


Jakie partie ciała można poddać kriolipolizie?
· twarz, 
· brzuch, 
· dolną część ud, 
· górną część ud, 
· dolną część pleców.


Kto nie powinien korzystać z zabiegu kriolipolizy?
· kobiety w ciąży, 
· kobiety karmiące piersią,
· dzieci, 
· osoby z chorobami wątroby, 
· osoby o niskim ciśnieniu, 
· osoby z cukrzycą, 
· osoby z rozrusznikiem serca. 


Jakie są zalety kriolipolizy?
· bezinwazyjność (przeprowadzana jest bez użycia skalpela),
· wysoka skuteczność, 
· komfort zabiegu, 
· brak okresu rekonwalescencji.


Czy możliwe są skutki uboczne?
Oczywiście, jak w przypadku innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, tak również w związku z kriolipolizą mogą pojawić się skutki uboczne na skutek podciśnienia i zbyt niskich temperatur. Do najczęstszych skutków ubocznych można zaliczyć uczucie dyskomfortu w miejscu przeprowadzania zabiegu, a także wystąpienie siniaków i zaczerwienienia, które znikną maksymalnie po upływie kilku dni. W miejscu, w którym przeprowadzana była kriolipoliza możliwe jest również wystąpienie bolesności i obrzęku, który może się maksymalnie utrzymywać przez 48 godzin. 

 

 

Zobacz Cennik zabiegów
Modelowanie sylwetki
Cena od
Cena do
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - brzuch
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - uda - 1 obszar
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - kolana, boczki, ramiona, inne
1200 zł
3000 zł
KRIOLIPOLIZA Z LIPO wraz z Z WAVE, USG TK.TŁUSZCZOWEJ - podbródek
1700 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi