powrót

Pozbądź się męskich kompleksów

Łysienie, zwłaszcza wśród młodych mężczyzn obciążonych genetycznie, może być wynikiem sporych kompleksów. Łysienie zazwyczaj objawia się najpierw znacznym przerzedzeniem włosów i utworzeniem tzw. zakoli, które wraz z wiekiem znacznie się poszerzają. Podobnie sprawa ma się z nadmierną potliwością dłoni oraz czoła - ta wstydliwa dolegliwość przyczynia się do zwiększonego dyskomfortu codziennego życia. Chociaż pocenie się jest naturalną reakcją organizmu, dzięki której usuwamy z organizmu toksyny i produkty uboczne metabolizmu, a także regulujemy temperaturę ciała, to jednak na nadmierne pocenie trzeba reagować. Pocenie się w okolicy czoła i dłoni może być na tyle krępujące, że osoba wycofuje się z relacji towarzyskich.

Jak leczyć zakola?
Z problemem wypadania włosów zmaga się ogromna liczba mężczyzn. Nie tylko starszych panów, ale również osoby młode, które są obciążone genetycznie lub prowadzą stresujący tryb życia. Zakola pojawiające się u mężczyzn nie tylko powodują dyskomfort psychiczny, ale również doprowadzają do spadku poczucia własnej atrakcyjności. Mężczyźni najczęściej poszukują pomocy, kiedy mają do czynienia z zaawansowanym problemem. Objawy łysienia są najczęściej bagatelizowane, a to właśnie wtedy najlepiej zgłosić się do specjalisty, który dobierze odpowiednią metodę leczenia, m.in. ostrzykiwanie fibryną lub CGF, lub preparatem DR CYJ w formie mezoterapii czy też chirurgiczny przeszczep włosów.

Na czym polega regeneracja skóry owłosionej za pomocą CGF?
CGF to nowoczesna metoda zabiegowa, która przyczynia się do stymulacji organizmu do odbudowy tkanek. Terapia polega na ostrzykiwaniu skóry głowy preparatem, który uzyskano z krwi pacjenta po jej dokładnym wywirowaniu. Koncentrat płytek krwi uwalnia czynniki wzrostu, dzięki którym mieszki włosowe ulegają pobudzeniu. Oczywiście tego typu terapia będzie skuteczna wyłącznie, gdy u pacjenta nie doszło do całkowitego zaniku mieszków włosowych.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi CGF?
Zabieg CGF przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić strukturę włosa, a także poprawić ich kondycję. Na zabieg do Kliniki Medycyny Estetycznej Dr Parda zgłaszają się mężczyźni z zakolami, którzy pragną zahamować wspomniany proces. Efekty procedury widoczne są po ok. 3/4 miesiącach w miarę postępowania cyklu odnowy włosa. W miejscu, gdzie doszło do utraty włosów, jeżeli mieszki włosowe nie zaniknęły, wyrosną nowe włosy.

Jak działają produkty Dr CYJ?
Dr Parda swoim pacjentom oprócz zabiegów hamujących wypadanie włosów oraz przyśpieszających ich wzrost oferuje skorzystanie z wysokogatunkowych preparatów Dr CYJ. Zabieg z wykorzystaniem wspomnianych produktów pobudza krążenie i rewitalizację mieszków włosowych, przyczyniając się do ich wzrostu i zahamowania wypadania. Wystarczy seria zabiegów tym skoncentrowanym preparatem, aby w krótkim czasie zyskać bardzo dobre efekty.

Jakie są zalety zabiegów z wykorzystaniem produktów Dr CYJ?
· minimalna bolesność zabiegów,
· zahamowanie wypadania włosów,
· przyśpieszenie wzrostu włosów,
· zagęszczenie i pogrubienie włosów,
· poprawa krążenia skóry głowy,
· pielęgnacja skóry głowy.

Jak wygląda leczenie nadpotliwości u mężczyzn?
Chociaż pocenie się jest naturalnym procesem organizmu, to jednak w pewnych przypadkach może przybrać formę nadpotliwości, która jest uciążliwa w codziennym funkcjonowaniu. Zdarza się, że antyperspiranty, a nawet leki nie przynoszą pożądanych efektów, dlatego warto zastanowić się nad iniekcją neurotoksyny - jest to zabieg ceniony ze względu na wysoką skuteczność i minimalną inwazyjność, który może być stosowany w leczeniu nadpotliwości czoła, dłoni, stóp, pach oraz głowy. Neurotoksyna działa w sposób drażniący na zakończenia nerwowe, dzięki czemu powoduje denerwację gruczołów potowych, a w efekcie ograniczone zostaje wydzielenie potu.

Jakie są zalety wykorzystania neurotoksyny?
· szybkie rezultaty utrzymujące się nawet do 6 miesięcy,
· mała bolesność zabiegu,
· mała inwazyjność zabiegu,
· brak konieczności rekonwalescencji.

Kto nie powinien korzystać z zabiegu?
· osoby z nietolerancją na neurotoksynę,
· osoby z wrodzoną chorobą mięśni i schorzeniami na podłożu nerwowo-mięśniowym,
· osoby z zaburzeniami krzepnięcia krwi,
· osoby z aktywnymi infekcjami,
· osoby z głębokimi uszkodzeniami skóry,
· osoby przyjmujące niektóre antybiotyki i leki.

Zobacz Cennik zabiegów
Neurotoksyna
Cena od
Cena do
zmarszczki mimiczne czoła - poprzeczne
750 zł (K)
900 zł (M)
zmarszczki mimiczne oczu tzw. kurze łapki
750 zł (K)
900 zł (M)
zmarszczki między brwiami
750 zł (K)
900 zł (M)
2 okolice jednoczasowo
1300 zł (K)
1500 zł (M)
3 okolice jednoczasowo
1500 zł (K)
1800 zł (M)
relaksacja mięśni żwaczy/bruksizm/szczękościsk
1350 zł (K)
1650 zł (M)
nadpotliwość pach
1900 zł (K)
2200 zł (M)
nadpotliwość dłoni
1900 zł (K)
2200 zł (M)
leczenie migreny
2300 zł (K)
2600 zł (M)
Skóra owłosiona głowy
Cena od
Cena do
CGF LIQUID 1 probówka
750 zł
CGF ONE 1 probówka
900 zł
NANOFAT
4500 zł
FIBRYNA CGF 2 probówki
900 zł
DR CYJ
850 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi