powrót

Poznajcie nas lepiej

Nasza klinika to wyjątkowe miejsce, w którym dbamy o ciało pacjenta w ścisłym połączeniu z jego psyche. Jest to możliwe dzięki unikalnemu połączeniu studiów z zakresu psychiatrii dorosłych na Akademii Medycznej w Gdańsku ze studiami w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej PTL pod kierownictwem dr Andrzeja Ignaciuka, które ukończyła założycielka kliniki dr Barbara Parda-Głomska.

 

Swoją wiedzę doktor systematycznie poszerza podczas szkoleń i konferencji na całym globie m.in: rokrocznie w trakcie międzynarodowego kongresu medycyny estetycznej IMCAS w Paryżu oraz AMWC w Monaco, a także podczas specjalistycznych konferencji np: American Academy of Aesthetic Medicine w Miami, Towarzystwa Dermatologicznego w Bangkoku, włoskiego towarzystwa medycyny estetycznej w Rzymie czy kongresów medycyny estetycznej w Seulu i Pekinie. Ponadto doktor cyklicznie odbywa treningi ze światowej sławy ekspertami w ich klinikach m.in: z dr Sandrine Sebbane z Paryża, dr Mario Goisis w Mediolanie, dr Thiebem w Paryżu, prof. Sulamanidze w Gruzji oraz dr Mene w Rio de Janerio, a także kursów medycznych w Bolonii, Londynie, Nicei oraz Paryżu.

W klinice oferujemy Państwu zabiegi medycyny estetycznej na najwyższym, światowym poziomie, wśród których znajdziecie również unikalne protokoły autorskie powstałe w wyniku wieloletniego doświadczenia dr Barbary Pardy-Głomskiej. Doktor na bieżąco śledzi nowoczesne trendy w medycynie estetycznej, dzięki czemu oferta zawiera wyłącznie bezpieczne i skuteczne zabiegi.

Pacjenci kliniki mogą zawsze liczyć na fachową poradę połączoną z indywidualnym podejściem, a to wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. W naszej klinice praca jest pasją, którą chcemy dzielić się z naszymi pacjentami spełniając ich marzenia o młodym i naturalnym wyglądzie.

Zobacz Cennik zabiegów

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi