powrót

Przywitaj Nowy Rok ze zgrabną sylwetką

Jak poradzić sobie z wiotką skórą?
Pomimo satysfakcji ze zrzucenia zbędnych kilogramów, nie jesteś w pełni zadowolona z osiągniętych efektów na skutek braku elastyczności skóry? W przypadku takiego problemu nawet zwiększona aktywność fizyczna oraz zdrowe odżywianie mogą okazać się mało skuteczne, ponieważ proces odchudzania niezwykle często związany jest z pozostawieniem po sobie wiotkiej skóry. Na szczęście do Twojej dyspozycji są nowoczesne i mało inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym Twoja skóra będzie jędrna i elastyczna, a Ty zyskasz wymarzoną sylwetkę! Jeżeli chcesz zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej znajdującej się na Twoim ciele i przywitać Nowy Rok zgodnie z często powtarzanym w noc sylwestrową frazesem „Nowy Rok — nowa ja”, koniecznie zdecyduj się na zabieg ZLipo System wykonywanym w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda.

Czym jest kriolipoliza?
Jednym z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który pozwala ujędrnić skórę jest ZLipo System wykorzystujący technikę kriolipolizy, która pozwala na bezinwazyjne, a zarazem niechirurgiczne modelowanie ciała. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda zabieg kriolipoliza ZLipo system wykonywany jest przez doświadczonych lekarzy, którzy mają ogromną wiedzę na temat użytkowanego sprzętu, a także przeprowadzanego procesu zabiegowego. ZLipo System to metoda, która łączy w sobie dwie medyczne technologie, a więc wspomnianą wcześniej aktywację fizjologicznych procesów kriolipozy oraz generator fali uderzeniowej, dzięki któremu dochodzi do defragmentacji skrystalizowanych komórek tłuszczowych. Dzięki połączeniu poszczególnych zabiegów likwidacji na skutek fizjologiczny, mechaniczny oraz fizykalny podlega wiele tkanek.

Jakie są poszczególne etapy zabiegu kriolipolizy?
Pierwszy etap zabiegu polega na krystalizacji tkanek tłuszczowych, a więc dochodzi do nieodwracalnego uszkodzenia wspomnianych tkanek, które następnie są niszczone w procesie kriolipolizy. Po etapie kriolipolizy niezwłocznie przeprowadzane są fale uderzeniowe, dzięki którym szybciej można uzyskać pożądany przez pacjenta efekt. Dzięki procedurom stosowanym w gabinecie zabiegowym Dr Parda pacjenci nie odczuwają dyskomfortu, jaki może towarzyszyć na innych urządzeniach przeznaczonych do kriolipolizy. System ZLipo jest niezwykle efektownym rozwiązaniem, dzięki któremu można nieinwazyjnie zmniejszyć nawet trudne do odtłuszczenia okolice, np. podbródek, kolana oraz plecy.

Kto nie powinien korzystać z kriolipolizy?
· kobiety w ciąży,
· kobiety karmiące piersią,
· osoby chore na cukrzycę,
· dzieci,
· osoby z niewydolnością wątroby,
· osoby z rozrusznikiem serca.

Ile trwa zabieg kriolipolizy?
Kriolipoliza polega na zamrożeniu komórek tłuszczowych, które obumierają i są samoistnie usuwane przez organizm. Zabieg kriolipolizy wykonywany jest na wybranym obszarze ciała, co gwarantuje równomierne zamrożenie tkanki tłuszczowej. Zabieg ZLipo System pozostawia skórę jednolitą i bez żadnych nierówności, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się idealną sylwetką. Po wspomnianym zabiegu dodatkowo stosowana jest fala uderzeniowa ZWavePro, która maksymalnie zwiększa eliminację komórek tłuszczowych, stymuluje produkcje kolagenu, a także pobudza pracę metabolizmu komórkowego. Już po pierwszym zabiegu, którego czas trwania wynosi ok. 75 minut, można zauważyć redukcję tkanki tłuszczowej, a także efekt w postaci jędrnej i nadzwyczaj elastycznej skóry.

Czy kriolipoliza jest bezpieczna?
Zabieg kriolipozy z użyciem ZLipo System jest całkowicie bezpieczny, dzięki wykorzystaniu specjalnych mat ZLipo fleece, które zapobiegają powstawaniu odmrożeń skóry na skutek zbytniej koncentracji niskich temperatur na powierzchni skóry. Efekty zabiegu zachwycają, ponieważ w szybki sposób można zyskać jędrną, smukłą i zgrabną sylwetkę, dzięki której w końcu poczujesz się w swojej własnej skórze komfortowo.


 

Zobacz Cennik zabiegów

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi