powrót

Rozkwitnij po zimie z kliniką Dr Parda

Wiosnę coraz bardziej czuć w powietrzu! Pogoda zaczyna sprzyjać, przyroda powoli budzi się do życia i czujemy przypływ sił witalnych po kończącym się sezonie zimowym. Zbliżające się zakończenie zimy powinno być dla nas impulsem, aby zadać o siebie i podobnie, jak przyroda rozkwitnąć i olśniewać wyjątkowym blaskiem! Właśnie teraz jest najlepszy okres, aby rozpocząć kompleksową pielęgnację twarzy oraz całego ciała — nie tylko warto zacząć więcej się ruszać i przejść na lekkostrawną dietę pełną warzyw i owoców, ale również pomóc sobie odzyskać młodość z zabiegami medycyny estetycznej oferowanymi przez Dr Parda. Przygotowaliśmy dla Ciebie zabiegi, które pozwolą Ci poprawić kondycję skóry i jednocześnie wpłyną na przypływ pozytywnej energii, dzięki czemu wiosnę przywitasz z młodą i promienną cerą. Na jakie zabiegi warto się zdecydować u Dr Parda?

 

Resurfacing

Twoja skóra na twarzy zaczyna coraz bardziej pokazywać oznaki starzenia? Pojawiają się na niej widoczne zmarszczki, a także traci na swojej młodzieńczej jędrności? Wiotka skóra twarzy potrafi dodać nam kilku lat, dlatego w klinice Dr Parda proponujemy resurfacing, dzięki któremu znowu poczujesz się młoda i piękna! Dla naszych klientów polecamy przede wszystkim termolifting skóry twarzy oraz ciała - radiofrekwencjia mikroigłowa, dzięki któremu można osiągnąć rezultaty, będące połączeniem mikronakłuwania, lasera frakcyjnego oraz fal radiowych, jednocześnie nie doprowadzają do przegrzania naskórka. Zaletą nowoczesnego zabiegu termoliftingu są szybko zauważalne rezultaty, długotrwałe efekty, mała inwazyjność i niewielka bolesność, a także możliwość wykonywania zabiegu o dowolnej porze roku.

 

Jakie jest zastosowanie zabiegu termoliftingu?

  • ujędrnienie wiotkiej skóry twarzy i ciała,
  • korekcja zmarszczek, rozstępów i blizn,
  • leczenie nadpotliwości pach,
  • prewencja przeciwzmarszczkowa,
  • stymulacja nowego kolagenu,
  • likwidacja powiększonych porów.

 

USG skóry twarzy

Przedstawiamy nowość na rynku medycyny estetycznej! USG skóry twarzy pozwoli lekarzowi poznać wiele cennych informacji na temat skóry zdrowej oraz ze zmianami chorobowymi. Ultrasonograficzna diagnostyka skóry w procedurach medycyny estetycznej ułatwia wybór metody działania, jak również określenie grubości i gęstości skóry. Im mniejsze są wspomniane parametry, tym szybciej pacjenci będą widzieli u siebie zmarszczki oraz zauważalne będzie wiotczenie skóry. USG skóry umożliwia również określenie stopnia uszkodzenia skóry wywołanego ekspozycją na słońce, dzięki czemu będzie można sprawdzić, w których miejscach najprawdopodobniej powstaną nieestetyczne przebarwienia. W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda przeprowadzone zostaną kursy z zakresu Facial Ultrasound, które poprowadzi Dr Parda oraz Dr Rosa Sigrist. Panie przybliżą kursantkom tajniki ultrasonografii skóry twarzy, dzięki czemu zapoczątkowana zostanie nowa era bezpiecznego i przede wszystkim świadomego piękna!

 

Laserowe zamykanie pajączków na nogach

Zmagasz się z widocznymi pajączkami na kończynach dolnych? Nie chcesz wstydzić się, pokazywać nóg w nadchodzącym sezonie wiosennym? W takim razie proponujemy dla Ciebie całoroczny zabieg laserowy Genesis, który skutecznie pomaga w walce z różnymi problemami natury dermatologicznej, np. trądzikiem, bliznami czy przebarwieniami. Laser Genesis jest również niezwykle skuteczny w zwężaniu naczyń krwionośnych i redukcji zaczerwienienia, dzięki czemu będzie idealnym rozwiązaniem na nieestetyczne pajączki. Zaletą laseroterapii jest brak efektów ubocznych, bezbolesność oraz brak jakiegokolwiek wymaganego okresu rekonwalescencji.

 

Peeling laserowy eCO2

Twoja skóra po zimie jest przesuszona, wyblakła oraz ziemista? W takim razie zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego najnowszej generacji eCO2 są przeznaczone właśnie dla Ciebie. Laser o szerokim spektrum działania nie powoduje u pacjenta żadnego dyskomfortu, jest bezpieczny i bezbolesny, a zarazem nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabieg laserem frakcyjnym zapoczątkowuje przebudowę kolagenu, który przyczynia się do wzrostu jędrności skóry. Co więcej, zabieg umożliwi nam poprawę odcienia skóry, odzyskanie blasku, przywrócenie jędrności i poprawienie tekstury skóry poprzez zamknięcie widocznych porów. Zaletą zabiegu jest ciągła poprawa wyglądu skóry przez okres od 3 do 6 miesięcy, w których trakcie będzie tworzony nowy kolagen.

Zobacz Cennik zabiegów
Radiofrekwencja mikroigłowa RF INFINI / RF FORTIS
Cena od
Cena do
TWARZ
1600 zł
1800 zł **
SZYJA
1000 zł
1100 zł **
DEKOLT
1200 zł
1300 zł **
TWARZ I SZYJA
2400 zł
2500 zł **
DEKOLT I SZYJA
2000 zł
2100 zł **
OCZY
750 zł
900 zł **
RAMIONA
1900 zł
BLIZNY POTRĄDZIKOWE
900 zł
ROZSTĘPY
900 zł
INNE PARTIE (w zależności od wielkości obszaru)
do uzgodnienia
do uzgodnienia
OWAL ŻUCHWY Z PODBRÓDKIEM
1300 zł
1400 zł **
Laser frakcyjny eCO2 LUTRONIC
Cena od
Cena do
TWARZ
1500 zł
1900 zł
SZYJA
900 zł
1300 zł
DEKOLT
1000 zl
1400 zł
OCZY
600 zł
1000 zł
DŁONIE
900 zł
1300 zł
CIAŁO (w zależności od wielkości obszaru)
do uzgodnienia
BLIZNY, KELOIDY
300 zł
V LASER - laser naczyniowy 1064 nm i 532 nm
Cena od
Cena do
Zamykanie naczynek twarz - pojedynczy pajączek
200 zł
Zamykanie naczynek twarz - twarz
800 zł
Zamykanie naczynek twarz - policzki
600 zł
Zamykanie naczynek twarz - nos lub broda
450 zł
Leczenie rumienia/trądzika różowatego - twarz (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
1000 zł
2700 zł
Leczenie rumienia/trądzika różowatego - policzki (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
800 zł
1850 zł
Leczenie rumienia/trądzika różowatego - nos (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
400 zł
950 zł
Leczenie rumienia/trądzika różowatego - czoło (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
600 zł
1400 zł
Leczenie rumienia/trądzika różowatego - broda (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
500 zł
1000 zł
Leczenie rumienia/trądzika różowatego - szyja (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
800 zl
1850 zł
Leczenie rumienia/trądzika różowatego - dekolt (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
1000 zł
2700 zł
Zamykanie naczynek nogi - pojedyncza zmiana
450 zł
Zamykanie naczynek nogi - liczne zmiany na łydce lub udzie
800 zł
Zamykanie naczynek nogi - liczne zmiany na całej kończynie
1600 zł
Genesis- laserowe zagęszczanie skóry - twarz
1000 zł
Genesis- laserowe zagęszczanie skóry - twarz i szyja
1600 zł
Genesis- laserowe zagęszczanie skóry - twarz/szyja/dekolt
1900 zł
Genesis- laserowe zagęszczanie skóry - szyja i dekolt
1600 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi