powrót

Sposoby na wiotką skórę na szyi

Jak starzeje się skóra?
Wraz z upływem lat skóra staje się przesuszona, cienka oraz zdecydowanie mniej elastyczna, ponieważ tracimy zdolność do wzmożonej produkcji kolagenu, którego włókna ulegają systematycznej degradacji, co wpływa na wiotki wygląd skóry szyi. W efekcie takich procesów skóra staje się bardziej podatna na powstawanie zmarszczek, a także na opadanie.

Jak pielęgnować skórę szyi?
Codziennie, ogromną uwagę przykładamy do pielęgnacji skóry twarzy, jednakże często zapominamy o tym, co szybko potrafi zdradzić nasz wiek, a więc o szyi i dekolcie! Szyja nie wymaga zbyt skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, ważne jest jednak jej odpowiednie nawilżenie, aby utrzymywała się w dobrej kondycji. Jeżeli marzysz o łabędziej szyi, możesz połączyć domową pielęgnację z efektywnymi zabiegami wykonywanymi przez wykwalifikowanych lekarzy w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda, dzięki którym zyskasz intensywnie nawilżoną, odmłodzoną oraz ujędrnioną skórę na szyi!

Jak odmłodzić skórę szyi?
Gabinet medycyny estetycznej Dr Parda dba o dobro swoich pacjentów, proponując im najwyższej jakości rozwiązania, które powstały na bazie wielu lat doświadczeń, problemów terapeutycznych oraz nowych technologii. Dr Barbara Parda przygotowała zaawansowane protokoły zabiegowe, dzięki którym można skutecznie reagować na różnorodne dolegliwości z pełnym zachowaniem bezpieczeństwa oraz komfortu swoich pacjentów. Protokoły są dobierane do każdego pacjenta indywidualnie po przeprowadzonym uprzednio wywiadzie lekarskim. Jednym z nich, dzięki któremu z łatwością przywrócimy jędrność i elastyczność skórze szyi jest protokół "łabędzia szyja", który jest połączeniem BIOREPEEL Cl3 + GENESIS + RF INFINI + NEUROTOKSYNA podczas jednej sesji.

Jak wygląda przebieg zabiegu "łabędzia szyja"?
Na samym początku doświadczony i wykwalifikowany lekarz w klinice medycyny estetycznej Dr Parda nakłada na szyję pacjenta specjalny dwufazowy preparat BIOREPEEL Cl3, który przyczynia się do rewitalizacji wiotkiej skóry oraz jej biostymulacji. Po zmyciu wspomnianego preparatu lekarz wykonuje zabieg z wykorzystaniem lasera GENESIS, który rozgrzewa górne warstwy skóry i pobudza fibroblasty do produkcji nowych źródeł kolagenu. Następnym etapem protokołu autorskiego jest radiofrekwencja mikroigłowa RF INFINI, która jest wykonywana przy wcześniejszym podaniu znieczulenia. Do skóry wprowadzane są mikroigły pokryte warstwą złota i silikonu, z których wydzielane są impulsy pola radiowego. Ostatnim krokiem jest aplikacja neurotoksyny, który idealnie penetruje skórę przez stworzone wcześniej mikrouszkodzenia. Wymienione zabiegi są praktycznie bezbolesne, a skóra będzie po nich delikatnie zaczerwieniona przez kilka dni.

Jakie są przeciwwskazania?
· ciąża,
· karmienie piersią,
· infekcja uogólniona,
· choroby skóry (np. łuszczyca, bielactwo),
· choroby nowotworowe,
· zaburzenia krzepliwości krwi,
· wszczepiony rozrusznik serca.

Jakie są efektu zabiegu?
Protokół złożony "łabędzia szyja" pozwoli odmłodzić i całkowicie zregenerować wiotką skórę w okolicach szyi. Pierwsze efekty można zauważyć już po 2 tygodniach od przeprowadzonego zabiegu. Warto wiedzieć, że efekty narastają wraz z upływającym czasem, ponieważ odbudowa elastyczności skóry bezpośrednio związana jest ze zwiększoną produkcją kolagenu - pełne efekty widoczne są po mniej więcej 2 miesiącach. Protokół zaleca się powtórzyć minimum 3 razy w odstępie co 3 miesiące, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się piękną i młodą szyją, która z pewnością odejmie nam kilka lat. Skóra szyi po przeprowadzonym zabiegu będzie elastyczna, wyraźnie ujędrniona, a także zmniejszeniu ulegną zmarszczki.

Zobacz Cennik zabiegów
PROTOKOŁY ZŁOŻONE
Cena od
Cena do
KOREAŃSKI LIFTING TWARZY I CHOMIKÓW
5200 zl
LIPOFILLING po mediolańsku w walce z SIŃCAMI OCZU
3900 zł
6 zabiegów CGF LIQUID dodatkowo do LIPOFILLINGU
3000 zł
ŁABĘDZIA SZYJA 1 zabieg
2450 zł
ŁABĘDZIA SZYJA pakiet 3 zabiegów
6600 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi