powrót

TOP 4 zabiegi na styczeń 2021

Jakie zabiegi medycyny estetycznej wybrać w Nowym Roku?
"Nowy Rok nowa ja" to często powtarzane hasło, które może stać się również Twoją mantrą, a to wszystko dzięki wizycie w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda, gdzie nie tylko się zrelaksujesz, ale również zyskasz zgrabną sylwetkę, odmłodzisz skórę, jednym słowem pozbędziesz się kompleksów! Decydując się na zabiegi medycyny estetycznej w klinice nie tylko gwarantujesz sobie perfekcyjny efekt końcowy, lecz przede wszystkim komfort oraz bezpieczeństwo, ponieważ zabiegi wykonywane są przez doświadczonych lekarzy w sterylnych warunkach. Jakie zabiegi będą cieszyć się największą popularnością w styczniu 2021 roku? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z poniższych usług - każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie!

Jak skutecznie pozbyć się owłosienia?
Chyba każda kobieta marzy o tym, aby całkowicie pozbyć się owłosienia. Jednym z trwałych sposobów na usunięcie niechcianego owłosienia jest epilacja laserowa, podczas której wiązka światła wnika głęboko w skórę, doprowadzając do zniszczenia cebulki włosa. Szybki i bezbolesny zabieg wykonywany jest na podstawie technologii natychmiastowego chłodzenia skóry, dzięki czemu podczas emisji ciepła nie dojdzie do poparzeń. Najlepsze efekty po epilacji laserowej zyskamy po serii przeprowadzonych zabiegów, dzięki którym można usunąć aż do 90% włosków. 

Epilacja laserowa, jak się przygotować?
Przy pierwszym zabiegu, warto zostawić na skórze fragment nieogolonych włosów, aby można było ocenić ich grubość, gęstość oraz kolor. Co najmniej na miesiąc przed planowanym zabiegiem należy zrezygnować z depilacji mechanicznej (depilatorem lub pęsetą), a także z opalania oraz odstawić wszelkie leki fotouczulające i fototoksyczne. Zabieg epilacji laserowej wykonywany jest na ogolonej skórze, dlatego dzień przed zabiegiem wato usunąć owłosienie maszynką do golenia. Epilacja laserowa jest niezwykle bezpieczną i skuteczną metodą usuwania owłosienia, o ile zabieg przeprowadzany jest w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej, gdzie utrzymana jest higiena i czystość, a także wykorzystywany jest atestowany sprzęt. 

Jak pozbyć się nadmiaru tłuszczu?
Utrzymujesz zdrową dietę i regularnie ćwiczysz, a mimo wszystko nie jesteś w stanie uzyskać wymarzonej sylwetki? W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda, dzięki zabiegowi kriolipolizy z wykorzystaniem ZLipo System zgrabna sylwetka będzie na wyciągnięcie ręki. Zabieg wyszczuplający, jakim jest kriolipoliza, jest idealnym zamiennikiem dla metody odsysania, a więc inwazyjnej liposukcji. Na czym polega kriolipoliza? To metoda zamrażania tłuszczu, a następnie przy wykorzystaniu fali uderzeniowej jego rozbijania, co wspomaga jego wydalania z organizmu.
 

Z jakich miejsc można pozbyć się tłuszczu?

 • dolna część pleców, 
 • podbródek,
 • brzuch, 
 • uda,
 • bryczesy,
 • okolica nadkolanowa,
 • ramiona czyli tzw motylki.

Jak skutecznie zamknąć pękające naczynka i / lub rumień i/ lub naczyniaczki ?
W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda dostępne są nowoczesne rozwiązania, dzięki którym w łatwy sposób można zredukować zmiany naczyniowe, jak również wszelkie zmiany pigmentowe, a nawet widocznie odmłodzić skórę. V-LASER jest wszechstronnie wykorzystywanym urządzeniem w gabinecie Dr Parda, który dostarcza energię cieplną wiązki lasera do skóry, bez uszkadzania otaczających tkanek. Pajączki pojawiające się na twarzy są problemem natury estetycznej i mogą przyczyniać się do dyskomfortu - impulsy V-LASER docierają do rozszerzonych naczynek, jednocześnie będąc bezpiecznymi i delikatnymi dla skóry twarzy. 
V laser jest również bardzo skutecznym narzędziem w leczeniu rozszerzonych naczynek na kończynach górnych.

Kto powinien skorzystać z V-LASER?

 • osoby zmagające się z rumieniem twarzy, 
 • osoby zmagające się z pękającymi naczynkami,na twarzy i kończynach dolnych,
 • osoby z przebarwieniami i zmianami pigmentowymi, 
 • osoby zmagające się z trądzikiem różowatym.

Czym jest laser frakcyjny?
Laser frakcyjny eCO2 jest jedynym na świecie urządzeniem o tak szerokim spektrum działania, który jest bezpieczny dla pacjenta i nie powoduje żadnego dyskomfortu, a także nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Jak działa laser frakcyjny? "Dziurkuje" skórę mikrokraterami , pozostawiając pomiędzy nimi powierzchnię nieuszkodzoną, dzięki czemu skóra zaczyna natychmiast się goić i dochodzi do jej regeneracji. Dzięki produkcji nowego kolagenu mikrouszkodzenia szybko się regenerują , w efekcie czego zwiększa się jędrność i elastyczność skóry. 

Z jakimi problemami poradzi sobie laser frakcyjny CO2?

 • rozstępy, 
 • rozszerzone pory, 
 • wiotkość skóry, 
 • zmarszczki, 
 • blizny, 
 • przebarwienia posłoneczne lub pozapalne, 
 • fotostarzenie skóry. 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia kolejnych wpisów w których opiszemy dokładnie każdą z wyżej wymienionych procedur.

Zobacz Cennik zabiegów

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi