powrót

TOP zabiegi dla mężczyzn

W dzisiejszych czasach zabiegi medycyny estetycznej nie tylko przeznaczone są dla kobiet, ale również dla mężczyzn, którzy okazują coraz większe zainteresowanie dbaniem o swój wygląd, a także związane z nim dobre samopoczucie. W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda dostępnych jest wiele zabiegów, które doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści mogą polecić mężczyźnie rozpoczynającemu swoją przygodę z medycyną estetyczną. Mężczyźni coraz chętniej korzystają z zabiegów opóźniających procesy starzenia się, np. spłycają zmarszczki czy poprawiają kontury twarzy - są to zabiegi małoinwazyjne, które gwarantują ogólną poprawę wizualną. Ogromną popularnością wśród Panów cieszą się również zabiegi na ciało, np. modelujące sylwetkę czy trwale usuwające owłosienie, a także zabiegi redukujące problem wypadania włosów i łysienia. Z zabiegami medycyny estetycznej mężczyźni mogą odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów. Klinika prowadzona przez Dr Parda stawia na wysoką jakość świadczonych usług, dzięki czemu każdy będzie zadowolony z efektów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi TOP zabiegami dla mężczyzn!

Jak poprawić kondycję skóry?
W ofercie Kliniki Medycyny Estetycznej Dr Parda dostępny jest całoroczny zabieg laserowy z wykorzystaniem technologii GENESIS, który określa się jako prawdziwą rewolucję w fotoodmładzaniu. GENESIS łączy w sobie wysoką moc lasera z impulsami ich wysoką częstotliwością, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie zadowalających efektów. Dzięki laserowi nie tylko dochodzi do rewitalizacji skóry, ale również do ogólnej poprawy jej kondycji. Laser GENESIS pomoże zlikwidować oznaki starzenia, zredukować przebarwienia, blizny i trądzik różowaty, jak również zmniejszyć rozszerzone pory.


Jakie są zalety laserowej procedury GENESIS?
· bezbolesność,
· mała inwazyjność,
· brak okresu rekonwalescencji,
· brak efektów ubocznych,
· zabieg można wykonywać na skórze opalonej (zabieg całoroczny).


Jak skutecznie leczyć nadpotliwość?
W leczeniu nadpotliwości najczęściej stosuje się neurotoksynę, która doprowadza do denerwacji gruczołów potowych, czego efektem jest znaczne ograniczenie wydzielania potu. Nadmierne pocenie się nie tylko utrudnia codzienne funkcjonowanie, ale również jest przyczyną nieustannego dyskomfortu - związane jest ze znacznym obniżeniem jakości życia. Z zabiegu niezwykle chętnie korzystają mężczyźni, ponieważ wykazuje on wysoką skuteczność, a iniekcja neurotoksyną charakteryzuje się minimalną inwazyjnością.


Czy da się zatrzymać wypadanie włosów?
W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda pomoc znajdą również Ci Panowie, którzy zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów. Zabieg ostrzykiwania CGF jest rekomendowany osobom, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. Utrata włosów może być powodem kompleksów, jak również zaniżonej samooceny i chociaż można sobie z nią radzić na kilka sposobów, to jednak zabieg z wykorzystaniem CGF jest najbardziej bezpieczny i nadzwyczaj skuteczny. Czym jest CGF? To jedna z metod mezoterapii igłowej, która polega na uzyskaniu CGF z pobranej od pacjenta krwi. CGF wstrzyknięty w skórę głowy powoduje, że z płytek uwalnia się czynnik wzrostu, który stymuluje mieszki włosowe. Oprócz CGF Dr Parda oferuje zabiegi hamujące wypadanie włosów i przyśpieszające ich wzrost z wykorzystaniem wysokogatunkowych produktów Dr CYJ. Preparat składa się z kilku gatunków peptydów i kwasu hialuronowego, dlatego już po pierwszym zabiegu widoczne jest znaczne zahamowanie wypadania włosów i stymulacja ich wzrostu.


Jak zyskać wyraźną "męską" żuchwę?
Marzysz o bardziej zarysowanych konturach twarzy? U Dr Parda zyskasz męską żuchwę niczym u gwiazd filmowych z Hollywood! Mocno zarysowana linia żuchwy jest wiodącym trendem w medycynie estetycznej. Zabieg, który pozwala ją uzyskać funkcjonuje pod nazwą "teksański lifting", ponieważ efekt przypomina kanon urody, który jest ceniony w tej części USA. W celu uzyskania wyrazistej linii żuchwy jest ona ostrzykiwana wypełniaczami, najczęściej kwasem hialuronowym.


A może ciało bez owłosienia?
W takim przypadku mamy dla Ciebie przygotowaną epilację laserową z wykorzystaniem technologii Leonardo A.L.T., która gwarantuje szybkie i bezbolesne usunięcie owłosienia. Zabieg medycyny estetycznej jest skuteczną alternatywą dla innych metod usuwania owłosienia. Coraz więcej osób decyduje się na trwałe usuwanie owłosienia nie tylko ze względów estetycznych, ale również higienicznych.


Jakie zabiegi wykonać, aby zyskać atrakcyjną sylwetkę?
Czasami pomimo ćwiczeń i utrzymywania zdrowej diety możemy nie osiągać zadowalających efektów związanych z wyglądem naszej sylwetki. Tutaj z pomocą przychodzi przełomowy protokół zabiegowy, jakim jest kriolipoliza ZLipo System, która aktywuje procesy fizjologiczne w tkance podskórnej, a następnie za pomocą energii kinetycznej ZWave Med defragmentuje skrystalizowane komórki tłuszczowe. Procedura kriolipolizy pozwala skutecznie zredukować tkankę tłuszczową i uzyskać efekty w szybkim tempie.

Zobacz Cennik zabiegów
V LASER - laser naczyniowy 1064 nm i 532 nm
Cena od
Cena do
zamykanie naczynek twarz - pojedynczy pajączek
200 zł
zamykanie naczynek twarz - twarz
800 zł
zamykanie naczynek twarz - policzki
600 zł
zamykanie naczynek twarz - nos lub broda
450 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - twarz (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
1000 zł
2700 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - policzki (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
800 zł
1850 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - nos (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
400 zł
950 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - czoło (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
600 zł
1400 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - broda (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
500 zł
100 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - szyja (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
800 zl
1850 zł
leczenie rumienia/trądzika różowatego - dekolt (cena 1 zabieg/pakiet 3 zabiegów)
1000 zł
2700 zł
zamykanie naczynek nogi - pojedyncza zmiana
450 zł
zamykanie naczynek nogi - liczne zmiany na łydce lub na udzie
800 zł
zamykanie naczynek nogi - liczne zmiany na całej kończynie
1600 zł
Genesis- laserowe zagęszczanie skóry - twarz
1000 zł
Genesis- laserowe zagęszczanie skóry - twarz i szyja
1600 zł
Genesis- laserowe zagęszczanie skóry - twarz/szyja/dekolt
1900 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi