powrót

Trwała i bezbolesna epilacja ciała

Sezon wiosenny jest zapowiedzią zbliżającego się lata, które wskazuje na coraz cieplejszą i bardziej słoneczną pogodę, dzięki której pozbędziemy się grubych kurtek czy stylowych futerek zamieniając je na lekkie sweterki, a zamiast spodni coraz częściej będziemy nosić sukienki, spódnice oraz szorty. Chociaż cieszymy się ze zbliżającego się ciepła, większość kobiet zdaje sobie sprawę, że czas ten będzie związany z koniecznością regularnego usuwania owłosienia. Usuwanie włosów za pomocą maszynki jest bezbolesne, jednakże może pozostawić po sobie nieestetyczne podrażnienia, a gładkimi nogami nie możemy cieszyć się zbyt długo. Równie często wykorzystywanym sposobem usuwania niechcianych włosów jest depilator lub wosk, które, chociaż dają dłuższe efekty, to jednak nie są najprzyjemniejsze w użytkowaniu, dlatego wiele osób decyduje się poddać epilacji laserowej, która pozwoli nam na trwałe usunięcie owłosienia. Zabieg epilacji laserowej z wykorzystaniem technologii Leonardo A.L.T. Hyper Pulse jest jednym z chętniej wykonywanych zabiegów w klinice medycyny estetycznej Dr Parda.

Czym jest technologia Leonardo A.L.T.?
Technologia Leonardo A.L.T. pozwala na ultra szybkie i skuteczne, a zarazem bezbolesne usunięcie owłosienia. To jedyna technologia zabiegowa na świecie z unikalnym systemem emisji energii kumulowanej w tkance z jednoczesną protekcją termiczną. Alternatywna metoda usuwania owłosienia nie pozostawi naszej skóry z podrażnieniami lub niedociągnięciami. Chociaż gładką skórę można osiągnąć na kilka sposobów, to jednak przy każdej z nich włosy mogą odrastać w innym tempie - od kilku dni do nawet kilku tygodni. Po tradycyjnych metodach depilacji dodatkowo skóra może stać się zaczerwieniona i podrażniona, a włoski mogą wrastać, co przyczyni się do powstania bolesnych stanów zapalnych. Zabieg trwałego usuwania owłosienia metodą A.L.T cieszy się szczególną popularnością wśród kobiet z problemem hirsutyzmu, jednakże warto pamiętać, że nie jest to metoda wyłącznie przeznaczona dla Pań. Również Panowie usuwają owłosienie z pewnych partii ciała ze względów estetycznych oraz higienicznych. W technologii Leonardo A.L.T. wykorzystywany jest laser, który emituje 5 impulsów na sekundę o energii do 200 J/s, dlatego wyróżnia się na tle innych urządzeń wysoką skutecznością.

Jak wygląda zabieg trwałego usuwania owłosienia?
Ewolucyjna technologia Leonardo A.L.T. nie wymaga kilkukrotnego powtarzania ruchów w danym obszarze, ponieważ energia, która jest dostarczana do tkanki w momencie emisji, całkowicie niszczy włosy. Dzięki opatentowanemu systemowi znieczulenia kontaktowego zabieg jest praktycznie bezbolesny. Zabieg trwałego usuwania owłosienia trwa od kilku do kilkunastu minut w zależności od wielkości depilowanego obszaru. Z technologią A.L.T. epilacja całego ciała trwa ok. 18-25 minut. Ogromna energia cieplna dociera do włosa i powoduje koagulację białek oraz komórek macierzystych, które zajmują się odżywianiem cebulek włosów, dzięki czemu dochodzi do ich zniszczenia.

Czy podczas zabiegu skóra nie zostanie poparzona?
Pomimo stosowania na skórę ogromnej energii cieplnej na skórze nie pojawią się zaczerwienienia i oparzenia, dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia. To jedyny system chłodzenia kontaktowego skóry na rynku chroniony patentem. Dzięki takiemu rozwiązaniu pacjenci mogą mieć możliwość usuwania owłosienia technologią nawet 5 razy mocniejszą niż normalnie, a przy tym jest to dla nich zabieg bezbolesny, nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny.

Kto nie powinien korzystać z zabiegu?
· kobiety w ciąży,
· kobiety karmiące piersią,
· osoby z aktywnymi chorobami skóry,
· osoby z epilepsją,
· osoby z nowotworami,
· osoby stosujące antybiotykoterapię lub inne leki fotouczulające,
· osoby przyjmujące leki izotretinoina, retinol oraz preparaty zawierające AHA czy BHA.
Specjalną zgodę lekarza powinny dostać osoby zmagające się z chorobami hormonalnymi, osoby z cukrzycą, jak również osoby stosujące leki rozrzedzające krew.

Jakie są inne wskazania do zabiegu laserem A.L.T?
· fotoodmładzanie,
· zapobieganie starzenia się skóry,
· wygładzanie zmarszczek,
· leczenie przebarwień,
· usuwanie rumienia,
· leczenie trądziku,
· leczenie grzybicy paznokci.

Zobacz Cennik zabiegów
Epilacja LEONARDO ALT *Rewolucyjna *Bezbolesna *Najkrótsza NOWOŚĆ
Cena od
Cena do
Broda / 2-4 tygodnie
100 zł (K)
200 zł (M)
Wąsik / 2-4 tygodnie
150 zł (K)
250 zł (M)
Całe ręce /4-6 tygodnie
450 zł (K)
600 zł (M)
Przedramiona/Ramiona /4-6 tygodnie
250 zł (K)
400 zł (M)
Dłonie /4-6 tygodnie
200 zł(K)
200 zł (M)
Pachy /4-6 tygodnie
250 (K)
300 (M)
Brzuch /4-6 tygodnie
250 zł (K)
350 zł (M)
Klatka piersiowa /4-6 tygodnie
300 zł (K)
400 zł (M)
Plecy /4-6 tygodnie
350 zł (K)
500 zł (M)
Całe nogi /6-8 tygodnie
750 zł (K)
1050 zł (M)
Uda /6-8 tygodnie
350 zł (K)
450 zł (M)
Łydki /6-8 tygodnie
300 zł (K)
500 zł (M)
Kolana /6-8 tygodnie
200 zł (K)
300 zł (M)
Bikini pełne / 4-6 tygodnie
450 zł (K)
Bikini płytkie 4-6 tygodnie
300 zł (K)
450 zł (M)
Pakiety 4 zabiegów opłacone z góry
RABAT 20 proc.
RABAT 20 proc.

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi