powrót

Z nami możesz czuć się bezpiecznie

Jak prosperuje klinika medycyny estetycznej w dobie Covid-19?
W czasie trwania ogólnoświatowej pandemii Covid-19 najważniejszym celem doświadczonego oraz wykwalifikowanego lekarza jest zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo, jak również komfort swoich pacjentów. W przypadku kliniki medycyny estetycznej Dr Parda nie trzeba rezygnować z wcześniej umówionych zabiegów upiększających lub korygujących niedoskonałości, nawet w czasie pandemii placówka przyjmuje swoich pacjentów. 

Dlaczego to właśnie z Dr Pardą i jej zespołem możesz poczuć się bezpiecznie?
Dr Barbara Parda-Głomska zdobyła prestiżowy Certyfikat Zaufania 2020, który jest potwierdzeniem najwyższych standardów bezpieczeństwa przestrzeganych w klinice. Wyróżnienie zostało przyznane klinice w programie „Przyjmę Bezpiecznie”, który jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej oraz wydawnictwo Edipresse. Certyfikat podkreśla wysoką jakość usług oferowanych przez gabinet medycyny estetycznej Dr Parda, a także komfort i bezpieczeństwo pacjentów, którzy zdecydowali się na poszczególne zabiegi z bogatej oferty, w której można znaleźć terapie odmładzające skórę, liftingujące, a także innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem laserów czy nowoczesną technologią plazmy

Jakie wizyty dostępne są w klinice?
Klinika medycyny estetycznej Dr Parda do stałej oferty wprowadziła wideokonsultacje, które były nadzwyczaj często przeprowadzane w sezonie wiosennym i letnim w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną. Od teraz można dobrać dla siebie najlepszy zabieg lub zaplanować kompleksową terapię skóry, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy zarezerwować termin wideokonsultacji, aby móc połączyć się z lek. med. Barbarą Pardą oraz dowiedzieć się więcej o zabiegach, a także dobrać odpowiednie rozwiązania do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Jakie produkty stosuje się w gabinecie?
Gabinet medycyny estetycznej Dr Parda otrzymał tytuł autoryzowanego partnera akcji #StosujLegalneProdukty, która jest organizowana przez Instytut Anti Aging. Celem wspomnianej akcji jest przede wszystkim docenienie indywidualnych lekarzy oraz gabinetów medycy estetycznej, w których stosowane są wyłącznie legalne i oryginalne produkty — w taki sposób placówka dba o swoich pacjentów, a także wspiera producentów najwyższej jakości produktów, np. kwasu hialuronowego oraz innych produktów wykorzystywanych w zabiegach. Uzyskany przez klinikę certyfikat #StosujLegalneProdukty potwierdza, że we wszystkich zabiegach wykonywanych w gabinecie estetycznym Dr Parda wykorzystywane były i wciąż są produkty zarejestrowane do stosowania na polskim rynku. 

Czy zabiegi estetyczne są bezpieczne?
Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w gabinecie Dr Parda są bezpieczne, ponieważ są one przeprowadzane przez wykwalifikowanych lekarzy w profesjonalnym i sterylnym gabinecie lekarskim przy użyciu przebadanych preparatów z legalnych źródeł oraz atestowanego sprzętu. Lekarz w klinice Dr Parda przed każdym zabiegiem przeprowadza z pacjentem wywiad, a dopiero potem decyduje, czy i jaki zabieg wykona — wszystko ma być zgodne ze stanem zdrowia pacjenta, a także wskazaniami i przeciwwskazaniami.

Zobacz Cennik zabiegów

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi