powrót

Zadbaj o wygląd okolic intymnych - modelowanie warg sromowych

Zabiegi ginekologii estetycznej coraz rzadziej uznawane są tematami tabu, dzięki czemu zyskują popularność wśród kobiet, które pragną zwiększyć komfort swojego codziennego życia, zwiększyć doznania podczas stosunku seksualnego, jak również spowolnić proces starzenia się pochwy, co wpłynie na estetykę sfer intymnych. Skóra zlokalizowana w okolicach intymnych wraz z wiekiem również ulega procesom starzenia , podobnie jak skóra na innych partiach naszego ciała. Zmiany w wyglądzie okolic intymnych nie tylko są przyczyną kompleksów, ale również pogarszającego się życia seksualnego, dlatego w klinice Dr Parda wykonywane są zabiegi modelowania warg sromowych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.


Małoinwazyjny zabieg, czyli jak wygląda modelowanie warg sromowych?
Modelowanie warg sromowych w klinice medycyny estetycznej Dr Parda wykonywane jest z wykorzystaniem wysokogatunkowego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy nie tylko przyczyni się do poprawy wyglądu okolic intymnych, ale również przywróci we wspomnianej sferze odpowiednie nawilżenie, jędrność oraz objętość, co przyczyni się do spowolnienia procesów starzenia. W gabinecie Dr Parda wykorzystywany jest dedykowany preparat Desirial lub Desirial Plus, które wstrzykiwane są za pomocą igły lub kaniuli. Cała procedura odbywa się przy znieczuleniu miejscowym, ponieważ okolice intymne charakteryzują się zwiększoną wrażliwością oraz delikatnością.


Jakie są zalety modelowania warg sromowych kwasem hialuronowym?
· nawilżona, jędrna i elastyczna skóra okolic intymnych,
· skóra jest bardziej podatna na bodźce,
· szybkie i długotrwałe efekty (nawet do 2 lat),
· bezinwazyjny zabieg,
· brak konieczności rekonwalescencji,
· poprawa wyglądu okolic intymnych.


Kiedy skorzystać z zabiegu modelowania warg sromowych?
Z zabiegu mogą skorzystać kobiety, które zmagają się z wiotkimi wargami sromowymi większymi, a także, które chcą poprawić wygląd okolic intymnych. Zabieg modelowania warg sromowych będzie przydatny w przypadku, gdy w okolicach intymnych często dochodzi do infekcji, urazów, bądź odczuwalny jest dyskomfort okolicy sromu, na który mają wpływ zbyt małe wargi sromowe większe. Warto pamiętać, że zabieg modelowania warg sromowych może mieć również podłoże medyczne, np. w przypadku, gdy wargi sromowe są zbyt małe, aby zapewnić odpowiednią ochronę kanałowi rodnemu, czego efektem są nadmierne infekcje oraz suchość pochwy.


Kto nie powinien korzystać z zabiegu?
· kobiety w ciąży,
· kobiety karmiące piersią,
· kobiety uczulone na kwas hialuronowy,
· kobiet z chorobami nowotworowymi,
· kobiety z infekcją pochwy,
· kobiety ze stanami zapalnymi pochwy.

Zobacz Cennik zabiegów
Ginekologia estetyczna
Cena od
Cena do
Konsultacja
200 zł
Modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym desirial plus 2 ml
3000 zł
Labioplastyka
4000 zł
Powiększenie punktu G
2500 zł
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym desirial 1 ml
1500 zł
Rewitalizacja pochwy osoczem bogatopłytkowym
2500 zł
Leczenie nietrzymania moczu osoczem bogatopłytkowym
2500 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi