powrót

Zdrowe podejście do piękna

W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda przełamujemy rutynę! Zbliżający się Nowy Rok dla wszystkich jest wyznacznikiem zmian oraz noworocznych postanowień, które będziemy starać się wprowadzać w życie. Często zdarza się jednak tak, że pod natłokiem zmian, które chcemy wprowadzić, szybko się zniechęcamy i z większości z nich rezygnujemy, dlatego Dr Parda uważa, że każdy dzień jest dobry, aby zacząć dbać o swoje piękno! Gdy tylko poczujesz taką potrzebę, zgłoś się do kliniki Dr Parda, w której zostaną omówione Twoje oczekiwania, a następnie zostaną do nich dobrane odpowiednie zabiegi, dzięki którym zatrzymasz procesy starzenia się i na dłużej będziesz cieszyć się młodością! Na jakie zabiegi, warto w szczególności zwrócić uwagę?

Lifting skóry bez skalpela
Wraz z upływającym wiekiem nasza skóra staje się coraz bardziej przesuszona, cienka i zdecydowanie mniej elastyczna, ponieważ nasz organizm traci zdolność do produkcji kolagenu, którego włókna ulegają stopniowej degradacji. W efekcie takiego procesu na skórze zaczynają pojawiać nie tylko zmarszczki czy bruzdy ale tez opadanie tkanek. Nie jesteś jeszcze gotowy/a na operację chirurgiczną? U Dr Parda przygotowaliśmy dla Ciebie innowacyjne rozwiązanie, które chętnie bywa określane jako "lifting bez skalpela" - mowa tutaj oczywiście o zabiegu z użyciem nici odmładzających APTOS, które gwarantują natychmiastowy efekt liftingu!

Nici APTOS, jakie jest ich zastosowanie?
Zabieg z zastosowaniem nici APTOS ma wiele zalet, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywany do likwidacji zmarszczek na czole i liftingu opadających brwi. Nici APTOS poradzą sobie również z usunięciem bruzd nosowo-wargowych, jak również z redukcją worków pod oczami i opadającymi policzkami. Lifting z wykorzystaniem nici APTOS jest również polecany na poprawienie elastyczności wiotkiej skóry szyi i twarzy, a także skóry ramion i okolicy kolan czy nawet zmarszczek na dekolcie.

Jak zyskać młodą i promienną cerę?
Twoja skóra potrzebuje regeneracji? Prawdziwą rewolucją w terapii fotoodmładzania jest całoroczny zabieg laserowy Genesis, który natychmiastowo poprawia kondycję skóry i nie wymaga okresu rekonwalescencji, dzięki czemu idealnie nadaje się nawet przed wielkimi wyjściami. Laser Genesis umożliwi Ci zmniejszenie oznak starzenia się, rozszerzonych porów, jak również zredukowania rumienia i nieestetycznych pajączków. Co więcej, dzięki całorocznemu laserowi z Twojej skóry znikną przebarwienia, blizny, a także inne problemy natury dermatologicznej.

 

Jakie są zalety fotoodmładzania laserem Genesis?

  • bezbolesność,
  • brak okresu rekonwalescencji,
  • zabieg może być przeprowadzony nawet na opalonej skórze,
  • brak efektów ubocznych,
  • szybkie i długotrwałe efekty.

Jak skutecznie pozbyć się owłosienia?
Dużą popularnością w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda cieszy się epilacja laserowa, która nie tylko jest niezwykle chętnie wykonywana przez Panie, ale również przez Panów, ponieważ pomaga ona uporać się z nieestetycznym owłosieniem. Trwałe usunięcie owłosienia i efekt gładkiej skóry pozwolą Ci odzyskać pewność siebie i komfort codziennego funkcjonowania. Na epilację laserową wybranych partii ciała warto również zdecydować się ze względów estetycznych. Zabieg usuwania owłosienia z urządzeniem Leonardo można przeprowadzić szybko i na dodatek bezboleśnie.

Przeszczep tłuszczu, dla kogo zabieg?
Z zabiegu przeszczepu tłuszczu Micro&Nanofat powinny skorzystać osoby, które chcą zdecydować się na leczenie zmarszczek palacza, odmłodzenie okolicy oka, jak również wolumetrię twarzy. Dzięki wspomnianemu zabiegowi możliwe jest również odmłodzenie skóry szyi, piersi, pośladków, dłoni, jak i okolic narządów rodnych. Ta małoinwazyjna metoda lipofillingu a więc przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej została stworzona specjalnie dla pacjentów, których skóra wymaga nie tylko regeneracji, ale również rewitalizacji oraz miejscowej odbudowy.

Zobacz Cennik zabiegów
Nici podwieszające
Cena od
Cena do
NICI PDO - BARB 4D 1 nitka (lifting do ok 1 roku)
500 zł
NICI PDO - ANCHOR 1 nitka (nitka mocniejsza, do ciężkiej, opadającej skóry)
650 zł
NICI APTOS (w zależności od leczonego obszaru)
1800 zł
6600 zł
Modelowanie twarzy własnym tłuszczem
Cena od
Cena do
MICROFAT i NANOFAT twarz
5500 zł
Epilacja LEONARDO ALT *Rewolucyjna *Bezbolesna *Najkrótsza NOWOŚĆ
Cena od
Cena do
Broda / 2-4 tygodnie
150 zł (K)
200 zł (M)
Wąsik / 2-4 tygodnie
150 zł (K)
250 zł (M)
Całe ręce /4-6 tygodnie
450 zł (K)
600 zł (M)
Przedramiona/Ramiona /4-6 tygodnie
300 zł (K)
400 zł (M)
Dłonie /4-6 tygodnie
200 zł(K)
200 zł (M)
Pachy /4-6 tygodnie
250 zł (K)
300 zł (M)
Brzuch /4-6 tygodnie
300 zł (K)
350 zł (M)
Klatka piersiowa /4-6 tygodnie
300 zł (K)
500 zł (M)
Plecy /4-6 tygodnie
400 zł (K)
600 zł (M)
Całe nogi /6-8 tygodnie
800 zł (K)
1200 zł (M)
Uda /6-8 tygodnie
350 zł (K)
500 zł (M)
Łydki /6-8 tygodnie
300 zł (K)
500 zł (M)
Kolana /6-8 tygodnie
200 zł (K)
300 zł (M)
Bikini pełne / 4-6 tygodnie
450 zł (K)
Bikini płytkie 4-6 tygodnie
300 zł (K)
450 zł (M)
Pakiety 4 zabiegów opłacone z góry
RABAT 20 proc.
RABAT 20 proc.
Owal żuchwy
300 zł (K)

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi