powrót

NOWOŚĆ! NANOSOFT BOOSTERS bez siniaków i bez bólu

Do bogatej oferty naszej Kliniki dołączyła kolejna grupa zabiegów, stworzonych dla pacjentów, którzy cenią sobie naturalność, skuteczność i bezpieczeństwo. Mowa tu o NANOSOFTTM BOOSTERS FILLMED BY FILORGA - najnowszych zabiegach rewitalizujących do okolic oczu, szyi oraz dookoła ust, które dzięki wykorzystaniu bezpiecznego, przebadanego klinicznie i zatwierdzonego do wstrzyknięć, preparatu NCTF®135HA  poprawiają nawilżenie i odżywienie, wygładzają drobne zmarszczki i sprawiająże skóra delikatnych obszarów twarzy jest gładka, rozświetlona i odzyskuje jędrność.

 

Jakie zabiegi na które obszary ciała?

 

NANOSOFTTM EYE BOOSTER – zabieg do okolic oczu

Wskazania:

  • kurze łapki
  • drobne zmarszczki spowodowane suchościąskóry lub jej starzeniem

 

 

NANOSOFTTM NECK BOOSTER – skóra szyi

Wskazania:  

  • utrata jędrności i gęstości skóry szyi
  • drobne i średnie zmarszczki na szyi

NANOSOFTTM LIP BOOSTER – zabieg do okolic ust

Wskazania:

  • utrata jędrności skóry wokółust
  • pionowe zmarszczki „palacza” wokółust

 

Bez siniaków, bez bólu

 

NANOSOFTTM BOOSTERS do okolic oczu, skóry szyi oraz dookoła ust to zabiegi estetyczne dla osób, które świadomie podchodzą do pielęgnacji swojej skóry.  Poprawiają jakość skóry, działają prewencyjnie oraz przeciwstarzeniowo. Mogą być wykonywane oddzielnie lub stanowić integralną część protokołu opartego na procedurach wypełniających zmarszczki. Rekomendowane są także pacjentom, u których widoczne są oznaki starzenia w delikatnych okolicach twarzy – wokół oczu, na szyi oraz dookoła ust. Dzięki zastosowaniu mikroigieł nowa procedura minimalizuje ryzyko powstawania siniaków oraz nie powoduje bólu jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które obawiają się dyskomfortu podczas zabiegu. To również doskonała alternatywa dla osób, które w obszarach okolic oczu, ust lub szyi nie chcą korzystać z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej lub innych preparatów wypełniających.  

 

Bezpiecznie i skutecznie z preparatem NCTF®135HA


Preparat NCTF®135HA wykorzystany podczas zabiegów NANOSOFTTM BOOSTERS to bezpieczna i skuteczna substancja, która jako jedna z nielicznych została dopuszczona do wstrzyknięć. Kompleks NCTF®135HA zawiera kwas hialuronowy oraz ponad 50 składników rewitalizujących - witamin, aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz minerałów – aby głęboko odżywić, nawilżyć i rozświetlić skórę oraz wygładzić drobne zmarszczki. Skóra w delikatnych obszarach twarzy, takich jak okolice oczu, szyja lub usta odzyskuje jędrność, gładkość, staje się bardziej nawilżona i rozświetlona.

 

Jak wygląda zabieg?

 

Wizytę rozpoczyna wywiad przeprowadzony przez dr Barbarę Pardę-Głomską, która określa potrzeby skóry pacjenta oraz miejsca aplikacji preparatów. Podczas rozmowy ustalane są również oczekiwania pacjenta i późniejszy protokół zabiegów – dla uzyskania optymalnych efektów, lekarz może zalecić ponowne wykonanie zabiegu NANOSOFTTM BOOSTERS w odstępach co 2-3 tygodnie. Sam zabieg NANOSOFTTM BOOSTERS trwa zwykle do ok. 20 minut (w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi) i polega na starannej aplikacji preparatu w wybrany obszar – okolice oczu, ust, szyja przy pomocy specjalnie zaprojektowanych mikroigieł.  Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie rozmasować skórę.

 

Innowacyjne urządzenie do iniekcji

 

NANOSOFTTM BOOSTERS są praktycznie bezbolesnymi zabiegami dzięki zastosowaniu niezwykle precyzyjnego urządzenia NANOSOFTTM, które zapewnia mniej inwazyjną iniekcję niż dotychczas. NANOSOFTTM   - wykorzystywany podczas zabiegów - jest certyfikowanym wyrobem medycznym, który dzięki trzem mikroigłom o długości 0,6mm zapewnia kontrolowane i bezpieczne zabiegi iniekcyjne w delikatnych obszarach okolic oczu, szyi lub wokół ust. Dzięki optymalnemu kształtowi, nakładkę NANOSOFTTM można stosować z każdą strzykawką. Niebieska linia widoczna wzdłuż urządzenia ułatwia podawanie preparatu w głąb skóry i powoduje, że zabiegi NANOSOFTTMBOOSTERS są niezwykle bezpiecznymi procedurami estetycznymi.

 

Jakie rezultaty przynosi zabieg?

 

Zabiegi NANOSOFTTM BOOSTERS zmniejszają powierzchowne zmarszczki wokół oczu, na szyi oraz wokół ust oraz przywracają skórze w delikatnych obszarach odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Skóra po zabiegach NANOSOFTTM BOOSTERS jest młodsza, gładka, bardziej jędrna i rozświetlona. Dzięki aplikacji za pomocą mikroigieł, które znajdują się w urządzeniu NANOSOFTTM ryzyko wystąpienia siniaków jest zminimalizowane. Po zabiegu lekarz może przyłożyć zimny okład w miejscu wstrzyknięcia, by zmniejszyć możliwość wystąpienia obrzęków i zaczerwienienia. W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium.