powrót
WYPEŁNIJ FORMULARZ
Zgłoś swój udział w konferencji.
Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą.
Administratorem danych ososbowych jest BEAUTYdoc Barbara Parda-Głomska z siedzibą w Piasecznie przy ul Gruszek i Jabłuszek 7, NIP: 7391279121, REGON: 510686416.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.
{{ success }}

Wypełnij wymagane pola

Konferencja powikłania

Konferencja Beautydoc Academy z udziałem światowej klasy ekspertów

W minionym czasie odbyła się ekscytująca konferencja poświęcona zagadnieniom powikłań po zabiegach iniekcyjnych. Na scenie pojawiły się cenione specjalistki, takie jak dr Barbara Parda, Rosa Sigrist i prof. Wioletta Barańska-Rybak, aby podzielić się swoją wiedzą. Organizowana przez Beautydoc Academy konferencja miała na celu uświadomienie uczestnikom najnowszych doniesień dotyczących mechanizmów powikłań po takich zabiegach, ich prewencji oraz sposobów radzenia sobie w przypadku ich wystąpienia.

Podczas wydarzenia poruszono tematy związane nie tylko z diagnostyką powikłań, ale również fillerów, wykorzystując mobilne głowice o wysokiej częstotliwości. Specjaliści prawa, w tym mec. Urszula Mierzejewska i jej zespół, omówili kwestie formalne związane z tematyką powikłań po zabiegach. Dzięki praktycznemu podejściu konferencji, uczestnicy mieli także okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów.

Czym wyróżniały się warsztaty?

  • Mini-szkolenie z wykorzystaniem USG pod okiem Dr. Sigrist,
  • Ćwiczenia z iniekcji kwasu hialuronowego oraz hialuronidazy na fantomach pod kontrolą USG z udziałem Dr. Pardy,
  • Omówienie aspektów biznesowych związanych z implementacją USG w klinikach, prowadzone przez Manager Wiktorię Włodarską,
  • Sesja "zapytaj prawnika".


Po dniu pełnym wykładów i praktycznych zajęć, uczestnicy mieli okazję przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Następnego dnia Dr. Parda i Dr. Sigrist przeprowadziły kurs z wykorzystaniem USG w medycynie estetycznej na poziomie podstawowym, ucząc m.in. prawidłowego odczytywania obrazów ultrasonograficznych oraz obrazowania fillerów przy użyciu USG. Kursanci mieli także możliwość nauczenia się wykonywania iniekcji pod kontrolą USG na specjalistycznych fantomach, aby przenieść swoją wiedzę w praktykę. Trzeciego dnia odbył się zaawansowany kurs z wykorzystaniem USG w obrazowaniu twarzy, poszerzający wiedzę o diagnozowaniu powikłań w USG oraz analizę przypadków klinicznych. Lekarze mieli także okazję zapoznać się z mapowaniem twarzy i naczyń krwionośnych przy użyciu ultrasonografii oraz doskonalić swoje umiejętności w podawaniu fillerów i hialuronidazy pod kontrolą USG na pacjentach z powikłaniami oraz bez nich.

Zobacz jak dojechać