powrót

Kurs USG twarzy w medycynie estetycznej

21.06.2022

Zapraszamy na nowatorskie kursy USG Twarzy w Medycynie Estetycznej, organizowane przez Beautydoc Academy. Podczas zajęć trenerki Dr Barbara Parda oraz Dr Rosa Sigrist radiolog/ekspert ultrasonografii z Sao Paulo, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z przeprowadzania procedur pod kontrolą USG.

Dr Parda to wieloletni praktyk medycyny estetycznej, która swoje doświadczenie w zakresie facial ultrasound zdobywała u światowych pionierów w tej dziedzinie Leoni Schelke, Stelli Desyatnikovej oraz Petera Velthuisa. Doktor Parda posiada certyfikat CutaneoUS.

Dr Rosa Sigrist jest z wykształcenia  radiologiem, od lat specjalizującym się w ultrasonografii z zakresu dermatologii estetycznej. Na  codzień pracuje  w departamencie ultrasonografii Instytutu Radiologii i na Uniwersytecie Medycznym w Sao Paulo. Prowadzi badania, publikuje, jest wiodącym wykładowcą na światowych kongresach medycznych. Prywatnie urocza, empatyczna, piękna kobieta, matka 2 pięknych córek. Szkoli pod własną marką  ULTRASSONANDO.

Olbrzymi sukces pierwszych edycji kursu przełożył się na stały rozwój programu, w tym  doniesienia podczas konferencji naukowych na temat ważności zastosowania  USG w mapowaniu tkanek i naczyń twarzy w prewencji powikłań pozabiegowych.

Facial ultrasound stał się dostępny dzięki pojawieniu się na światowym  rynku mobilnych głowic  USG o wysokiej częstotliwości.  Mapowanie naczyń przed zabiegiem pozwala optymalnie zaplanować procedurę, co istotnie wpływa na jej  jakość i bezpieczeństwo. Dodatkowo, w sytuacji zagrożenia powikłaniem naczyniowym lub innym ułatwia właściwe postępowanie.

Kursy USG Twarzy w Medycynie Estetycznej adresujemy do wszystkich lekarzy, praktykujących medycynę estetyczną. Są dwustopniowe - podstawowy i zaawansowany. Realizowane w małych, praktycznych grupach.

Terminy kursów podawane są na bieżąco.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych social mediach @drparda.com.pl oraz @YoungBeautyManager.
Serdecznie zapraszamy! Już dziś zgłoś się do nas i zobacz jakie możliwości daje wykonywanie USG Twarzy w Medycynie Estetycznej.

 

 

Galeria zdjęć