powrót
WYPEŁNIJ FORMULARZ
Zgłoś swoją chęć udziału w kursie. Po więcej informacji skontaktuj się z nami.
Administratorem danych ososbowych jest BEAUTYdoc Barbara Parda-Głomska z siedzibą w Piasecznie przy ul Gruszek i Jabłuszek 7, NIP: 7391279121, REGON: 510686416.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.
{{ success }}

Wypełnij wymagane pola

Kurs USG twarzy w medycynie estetycznej

21.06.2022

 

Kursy indywidualne
Szczegółowy opis Szczegółowy opis
Kursy grupowe
Szczegółowy opis Szczegółowy opis

Kursy indywidualne

 

Terminy kursów dopasowywane są indywidualnie pod numerem telefonu 517 535 878. Zapraszamy do kontaktu.

Pionierskie szkolenia zwiększające bezpieczeństwo procedur z zakresu medycyny estetycznej FACIAL ULTRASOUND 1:1

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie dotychczasowymi grupowymi szkoleniami BASIC z zakresu USG TWARZY poszerzamy ofertę o szkolenia jednodniowe, indywidualne w Klinice Dr Parda.

  • W programie szkolenia baza wiedzy teoretycznej od anatomii w obrazie USG, poprzez obrazowanie fillerów, mapowanie naczyń i powikłania w obrazie USG  wraz z jednoczasowym treningiem hands-on na pacjentach. W programie kursu dodatkowo wprowadzenie do iniekcji pod kontrolą USG na fantomach.
  • Praca na głowicach mobilnych USG o wysokich częstotliwościach dedykowanych do gabinetów medycyny estetycznej.
  • W podsumowaniu kursu moduł biznesowy, dotyczący implementacji nowego rozwiązania we własnych klinikach. 

 

Program Program
1. Pryncypia obrazu USG
2. Anatomia poszczególnych pięter twarzy w obrazie USG
3. Fillery w obrazie USG
4. Nauka iniekcji pod kontrolą USG na fantomach
5. Nauka iniekcji fillerów pod kontrolą USG na Pacjentach
6. Konsultacje pacjentów oraz leczenie powikłań (podanie hialuronidazy pod kontrolą USG)

 

Kursy grupowe


Zapraszamy na grupowe kursy USG Twarzy w Medycynie Estetycznej, organizowane przez Beautydoc Academy. Podczas zajęć międzynarodowi trenerzy tacy jak Dr Leoni Schelke , Dr Rosa Sigrist, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z przeprowadzania procedur pod kontrolą USG.

Dr Parda to wieloletni praktyk medycyny estetycznej, która swoje doświadczenie w zakresie facial ultrasound zdobywała u światowych pionierów w tej dziedzinie Leoni Schelke, Stelli Desyatnikovej oraz Petera Velthuisa. Doktor Parda posiada certyfikat CutaneoUS. Od lisko 3 lat organizuje w Polsce kursy indywidualne oraz grupowe z zakresu USG Twarzy. Jest również twórcą konferencji poświęconej powikłaniom po HA, w której głównymi tematami były powikłania, leczenie oraz diagnostyka.

Dr Leonie Schelke jest holenderskim certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i adiunktem w Katedrze Dermatologii Uniwersytetu Erasmus . Od ponad 20 lat prowadzi prywatną praktykę w Amsterdamie. Od 2010 wraz ze współpracownikami prowadzi poliklinikę powikłań po podaniu wypełniaczy na Wydziale Dermatologii Uniwersytetu Erasmus w Rotterdamie, która rocznie przyjmuje około 500 pacjentów. Dr Schelke obroniła doktorat w zakresie zastosowania ultrasonografii dopplerowskiej  i postępowania w powikłaniach wypełniaczy.

Dr Rosa Sigrist jest z wykształcenia  radiologiem, od lat specjalizującym się w ultrasonografii z zakresu dermatologii estetycznej. Na  codzień pracuje  w departamencie ultrasonografii Instytutu Radiologii i na Uniwersytecie Medycznym w Sao Paulo. Prowadzi badania, publikuje, jest wiodącym wykładowcą na światowych kongresach medycznych. Szkoli pod własną marką  ULTRASSONANDO.

Olbrzymi sukces pierwszych edycji kursu przełożył się na stały rozwój programu, w tym  doniesienia podczas konferencji naukowych na temat ważności zastosowania  USG w mapowaniu tkanek i naczyń twarzy w prewencji powikłań pozabiegowych.

Facial ultrasound stał się dostępny dzięki pojawieniu się na światowym  rynku mobilnych głowic  USG o wysokiej częstotliwości.  Mapowanie naczyń przed zabiegiem pozwala optymalnie zaplanować procedurę, co istotnie wpływa na jej  jakość i bezpieczeństwo. Dodatkowo, w sytuacji zagrożenia powikłaniem naczyniowym lub innym ułatwia właściwe postępowanie.

Kursy USG Twarzy w Medycynie Estetycznej adresujemy do wszystkich lekarzy, praktykujących medycynę estetyczną. Są dwustopniowe - podstawowy i zaawansowany. Realizowane w małych, praktycznych grupach.

Terminy kursów podawane są na bieżąco.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych social mediach @drparda.com.pl oraz @YoungBeautyManager. Serdecznie zapraszamy! Już dziś zgłoś się do nas i zobacz jakie możliwości daje wykonywanie USG Twarzy w Medycynie Estetycznej.

 

Program Basic Program
1. Pryncypia obrazu USG
2. Anatomia poszczególnych pięter twarzy w obrazie USG
3. Fillery w obrazie USG
4. Nauka iniekcji pod kontrolą USG na fantomach
Program Advanced Program
1. Powikłania w obrazie USG, analiza przypadków klinicznych
2. Mapowanie twarzy i mapowanie naczyć w obrazie USG
3. Podawanie fillerów i hialuronidazy pod kontrolą USG na pacjentach z powikłaniami oraz bez powikłań

 

REGULAMIN SZKOLEŃ i/lub KONFERENCJI „USG TWARZY W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ”

 

Kursy medyczne organizowane są przez Beautydoc Academy z siedzibą przy ul. Gruszek i Jabłuszek 7, 05-502 Piaseczno, o numerze NIP 1231515377, KRS: 0000980165. reprezentowaną przez dr Barbara Parda- Głomska, właściciela Kliniki DR PARDA www.drparda.com.pl, adres j.w.

Rozwiń regulamin Rozwiń regulamin

 

I. Warunkiem uczestnictwa w kursie/szkoleniu płatnym jest dokonanie kompletnego zgłoszenia, podanie danych kontaktowych*oraz uiszczenie w wyznaczonym terminie opłaty za kurs.

 

1. Zgłoszenie może być dokonane przez stronę www.drparda.com.pl , w zakładkach kurs lub szkolenie, telefonicznie (+ 48 )517-535-878, lub na e-maila : kontakt@drparda.com.pl

2. Z chwilą potwierdzenia otrzymania zgłoszenia przez Organizatora zostaje jednomyślnie zawarta umowa pomiędzy Uczestnikiem a Organizatorem na uczestnictwo w kursie /szkoleniu

3. Liczba uczestników kursów /szkolenia jest ograniczona. O uczestnictwie w kursie/szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Informacja o braku wolnych miejsc na dany kurs/szkolenie przekazywana jest drogą mailową, telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej Organizatora - www.drparda.com.pl

4. Wysokość opłat za uczestnictwo w kursach /szkoleniach jest każdorazowo określana w ogłoszeniach o kursach/szkoleniach i obejmuje udział w szkoleniu, materiały pomocnicze, certyfikat uczestnictwa oraz poczęstunek

5. Miejsce szkoleń/ kursów grupowych oraz kadra ekspercka są każdorazowo ogłaszane w komunikatach o kursach/szkoleniach. Rdzeń kadry szkolącej stanowi DR Rosa Sigrist z Sao Paulo, ultrasonografistka specjalizująca się w diagnostyce powikłań medycyny estetycznej i Dr Barbara Parda -Głomska, lekarz medycyny estetycznej. Kursy indywidualne w Klinice DR Parda prowadzi dr Barbara Parda-Głomska. Organizator zapewnia o wysokich kwalifikacjach trenerów.

6. Treści publikowane na kursie/szkoleniu stanowią własność intelektualną kadry eksperckiej. Nie zezwala się na filmowanie prezentowanych materiałów.

7. Każdy uczestnik kursu jest zobligowany do podpisania zgody na udostępnienie wizerunku.

8.Opłatę za kurs należy wnieść w pełnej wysokości najpóźniej na 30 dni przed dniem rozpoczęciem kursu/szkolenia. W przypadku nieuiszczenia opłaty w terminie przyjmuje się, że uczestnik anulował uczestnictwo w kursie/szkoleniu.

9.Każdy uczestnik kursu /szkolenia płatnego uiszcza opłatę na podany poniżej rachunek bankowy, z dopiskiem nazwisko i imię oraz data kursów

SANTANDER BANK POLSKA SA; IBAN 30109016940000000151016691; SWIFT:WBKPPLPP, w danych przelewu należy poda imię i nazwisko


Informację o odwołaniu uczestnictwa w kursie należy zgłosić organizatorowi najpóźniej na 30 dni przed planowanym terminem kursu. W TAKIM PRZYPADKU UCZESTNIKOWI ZOSTANIE ZWRÓCONE 100% UISZCZONEJ OPŁATY**. W PRZYPADKU ODWOŁANIA UCZESTNICTWA W KURSIE/SZKOLENIU PO TYM TERMINIE, UCZESTNIKOWI ZOSTANIE POTRĄCONA OPŁATA W 100%. Wyjątkiem od reguły jest oferta kursu indywidualnego – w tym przypadku, po uiszczeniu opłaty zgodnie z regulaminem, z ważnych przyczyn, można jednorazowo zmienić termin kursu .

 

**Organizator dokonuje zwrotu opłaty w przeciągu 14 dni, licząc od dnia otrzymania oświadczenia w przedmiocie odwołania uczestnictwa w kursie/szkoleniu

*Klauzula RODO- dane dotyczące Administratora danych osobowych znajdują się na www.drparda.com.pl

 

Galeria zdjęć

Zobacz jak dojechać