powrót

Nasza klinika

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda, to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób poszukujących zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej na najwyższym poziomie.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu pacjenci kliniki mogą liczyć na fachową poradę, indywidualne podejście oraz zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Na bieżąco śledzimy nowoczesne trendy w medycynie estetycznej, dzięki czemu oferta zawiera wyłącznie bezpieczne i skuteczne zabiegi.

Nasza praca jest pasją, którą pragniemy dzielić się z pacjentami, spełniając ich marzenia o młodym i naturalnym wyglądzie.

Nasi specjaliści

Dr Barbara Parda-Głomska
Dr Barbara Parda-Głomska
Medycyna estetyczna
Dorota Świątkowska - Psychodietetyk, wykwalifikowana specjalistka w zakresie żywienia i dietetyki klinicznej, pracownik Kliniki Medycyny Estetyczne Dr Parda
Dorota Świątkowska
Psychodietetyk
Dr n. med. Robert Bartkowiak - absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, pracownik Kliniki Medycyny Estetycznej Dr Parda
Dr n. med. Robert Bartkowiak
Ginekolog
Wiktoria Włodarska
mgr Wiktoria Włodarska
Manager kliniki
Dr Dorota Szostek
Dr Dorota Szostek
Chirurg estetyczny

Dr Barbara Parda-Głomska jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (UIME). W 1990 roku ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku. Od wielu lat specjalizuje się w procedurach medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz  regeneracyjnej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe pogłębia konsekwentnie w profesjonalnych centrach szkoleniowych pod okiem światowych ekspertów medycyny i dermatologii estetycznej. Regularnie uaktualnia techniki pracy dzięki uczestnictwu w europejskich i światowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Dermatologii Estetycznej. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Zaprasza na konsultację, celem wspólnego uzgodnienia harmonogramu procedur estetycznych oraz omówienia ewentualnej suplementacji antiaging. Oferuje szeroki zakres zabiegów od klasycznej profilaktyki zmarszczek, poprzez zróżnicowane procedury biostymulujące skórę twarzy i ciała , procedury wolumetryczne, wolumizacyjne oraz lifingujące. Zobacz wszystkie rodzaje zabiegów w naszej ofercie.

Dorota Świątkowska jest psychodietetykiem, wykwalifikowaną specjalistką w zakresie żywienia i dietetyki klinicznej. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW oraz studiów podyplomowych w Instytucie Żywności i Żywienia na kierunku poradnictwo dietetyczne. Posiada 17-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami w szpitalu klinicznym oraz poradniach lekarskich i dietetycznych.

Prowadzi wykłady o tematyce żywieniowej, jest autorką wielu poradników i artykułów dotyczących zdrowego żywienia. Udziela porad żywieniowych dla dzieci i dorosłych, przygotowuje indywidualne jadłospisy dostosowane do danej jednostki chorobowej i preferencji żywieniowych pacjenta, zgodne z trybem życia, pracy i wykonywanej aktywności fizycznej.

Dr n. med. Robert Bartkowiak jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1993). Dalsze lata przyniosły mu specjalizacje z położnictwa i ginekologii I i II stopnia. W 1998 roku zgłębił wiedzę z zakresu ultrasonografii w ginekologii i położnictwie. W 2004 roku uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Pracę zawodową rozpoczął w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej w Warszawie.

Odbył liczne szkolenia w swojej dziedzinie medycyny, zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w 2004 roku w King’s College w Londynie. Uczył się pod kierownictwem profesora K. Nicolaidesa, poznając techniki z zakresu diagnostyki prenatalnej. Posiada certyfikaty potwierdzające udział w warszawskich szkoleniach z zakresu nowoczesnej ginekologii w 2014 roku – Implanon NXT oraz urządzenia laser Mona Lisa Touch. Publikuje w czasopismach specjalistycznych, bierze udział w projektach naukowych.

Mgr Wiktoria Włodarska  jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku zdrowie publiczne ze specjalnością "Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia". Ukończyła rownież studia podyplomowe na Politechnice Łódzkiej na kierunku "Zarządzanie służbą zdrowia i elementy techniki medycznej".  Na co dzień Wiktoria jest odpowiedzialna za kierowanie pracami naszej Kliniki oraz organizację kursów i konferencji z zakresu USG w ME. 

Dr Dorota Szostek to specjalista chirurgii dziecięcej,  która dodatkowo od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną. W tym obszarze ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Swoją wiedzę Dr Szostek pogłębiała podczas licznych kursów oraz szkoleń. Doktor jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Jest wysokiej klasy specjalistą w zabiegach blefaroplastyki, na które można umawiać się w naszej klinice.

Rekomendacje osób, które odwiedziły Klinikę Medycyny Estetycznej Dr Parda

Wasza Pacjentka, R.

Tam gdzie Uważność spotyka Pasje.... Polecam i nigdy nie zdradzę! Gabinet Dr Pardy to miejsce z przepiękną energią, gdzie Pani Doktor z uważnością, dyskrecją i dużym doświadczeniem cofa Twój wiek konsekwentnie z wizyty na wizytę. Tu nie ma szybkich strzałów botoksem, a raczej misternie przygotowana procedura abyś osiągnęła swój cel. Pani Doktor świetnie doradzi, zawsze Pacjenta i jego oczekiwania stawiając na pierwszym planie. Po roku pracy nad moją skórą wyglądam młodziej o 20 lat; cera jest promienna i zadbana, a twarz nie zdradza ingerencji uzupełniaczy...Pani Doktor to fachowiec z powołaniem; nieustanne szkolenia, konkretne podejście do tematu i bogate wyposażenie gabinetu dają efekty!!!
Polecam Paniom i Panom na 100% pozdrawiam 😎

Anna Przystup

Uwielbiam to niezwykłe miejsce, pełne cudownych ludzi. każdy znajdzie tam coś dla siebie, oferta jest bardzo bogata, pełna najnowocześniejszych zabiegów, po których będziesz pięknie wyglądać, ale przede wszystkim poczujesz się w 100% dobrze, a przecież o to właśnie chodzi! Pani Doktor ma szeroką wiedzę i ogromne doświadczenie, a co najważniejsze, wzbudza zaufanie, świetnie się z nią rozmawia - leczy nie tylko ciało, ale także ducha!!! Nad wszystkim czuwa urocza Pani Wiktoria, która sprawi, że poczujesz się jak w domu, a jak się boisz to poda piłeczki do ściskania i będzie OK! Polecam to bajkowe miejsce przy ulicy Gruszek i Jabłuszek - nie tylko czynią cuda, oprócz tego mają świetną kawę!

Olga Falczyńska, bizneswoman

To tutaj po raz pierwszy skorzystałam z zabiegu infuzji tlenowej  i bardzo mi ta metoda odpowiada. Dobrze dotlenia i nawilża skórę na poziomie komórkowym, poprawia jej strukturę, napięcie i elastyczność. Właśnie na takich efektach mi zależy. Mam ogromne zaufanie do pani doktor i jeśli poleca mi jakąś metodę to się do tego stosuję. Po trzech latach korzystania z usług kliniki  moja skóra jest napięta i odświeżona. Wygląda jakbym się dobrze wyspała. Rodzina i otoczenie odbiera mnie jako osobę szczęśliwą i zadowoloną z życia.

Monika Orzechowska

Dr Barbara Parda -Głomska jest wyjątkowym lekarzem – łączy specjalizację z zakresu medycyny estetycznej i psychiatrii. Wiele lat doświadczeń medycznych i życiowych w połączeniu z ciekawą osobowością, serdecznością i pełnią uwagi skupionej na pacjencie, powoduje, że odwiedzając jej Klinikę, czuję się tam bezpiecznie i komfortowo. Podoba mi się jej holistyczne podejście – patrzy nie tylko na ciało ale i na duszę. Nie poprawia ona urody tylko dla chwilowej poprawy humoru pacjentki lecz szuka przyczyn złego samopoczucia głębiej, jeśli tkwi ono nie w ciele, a w głowie. Pacjent w centrum uwagi, wysoki poziom standardów etycznych, nowoczesne metody, technologie i zabiegi, spektakularne efekty – to wszystko daje mi ogromną satysfakcję z dokonanego wyboru i gorąco rekomenduję wizytę w podwarszawskiej Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda.

Dr n.med. Magdalena Łopuszyńska

Dr Basia Parda jest lekarzem godnym zaufania – medycyna estetyczna jest jej pasją, umiejętności w tej dziedzinie rozwija systematycznie poprzez udział w szkoleniach i kongresach krajowych i międzynarodowych. Jej cechą jest niezwykła dokładność, spokój i kompleksowe podejście do problemów pacjenta, gdyż zwraca uwagę nie tylko na aspekty estetyczne, ale także na jego stan psychiczny, jako że jest jednocześnie specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Charakterystyczna dla Basi jest również dbałość o uzyskanie efektu naturalnego wyglądu twarzy pacjenta, co wyraziła w kampanii społecznej “Medycyna Estetyczna w trosce o naturalny wygląd”. Warto jej zaufać. 

Łaura Łącz

Z wielką przyjemnością odwiedziłam gabinet Pani Doktor Pardy. To przepięknie, dyskretnie usytuowany gabinet, w eleganckim, wręcz magicznym domu z ogrodem. Pani Doktor przede wszystkim bardzo długo ze mną rozmawiała, poświęciła mi dużo czasu, wiele ważnych rzeczy wyjaśniła mi i doradziła konkretnie pod kątem mojej „trudnej” twarzy.

Znana jestem z tego, że przeważnie jestem niezadowolona z zabiegów i unikam wszelkich poprawek. Zauważyłam bowiem, że w moim przypadku często jest gorzej niż przed zabiegiem. Tym razem jednak zostałam potraktowana z wielkim wyczuciem i wszystko jest idealnie.

Pani Doktor Barbara Parda dysponuje tym, o co zazwyczaj trudno w podobnych gabinetach, a mianowicie wyjatkowym talentem, stosownym wykształceniem i doświadczeniem. Wiele razy widziałam u moich koleżanek złe efekty kosztownych zabiegów, dlatego też z całym przekonaniem polecam wszystkim paniom ten profesjonalny gabinet i uroczą Panią Doktor!

Aldona Laczycka

Jestem pacjentką dr Barbary Pardy-Głomskiej od pięciu lat, ale zanim do niej trafiłam, korzystałam wcześniej z usług dwóch innych lekarzy i nie byłam specjalnie zadowolona. W dniu, w którym usiadłam na fotel Pani Doktor Barbary okazało się, że zabiegi mogą być miłe, sympatyczne i następnego dnia można iść do pracy, a nikt nie widzi na naszej twarzy “interwencji medycznej”.Ogromną frajdę sprawia mi, jak znajomi mówią: “Co Ty robisz, że tak świetnie wyglądasz – Ty się w ogóle nie starzejesz!” – taka opinia to najlepsza rekomendacja.Każdy może zafundować sobie taki sam luksus – wystarczy skorzystać z konsultacji medycznej u dr Barbary Pardy-Głomskiej, a zabieg zostanie dobrany do urody, wymagań i mozliwości finansowych.

Jeśli widzisz zmarszczki patrząc w lustro, nie mogłaś lepiej trafić!!!

Aleksandra Iwińska

Jestem już w tym wieku, kiedy na skórę trzeba działać radykalnie. Jak tylko pani doktor wprowadziła laser frakcyjny eCO2 przed dwoma laty, zrobiłyśmy pierwszą próbę na dekolt. Byłam bardzo zadowolona z rezultatu. Potem zdecydowałam się na odmłodzenie twarzy. Pierwszym efektem, który bardzo szybko się pojawił, był zanik szpecącej blizny między szyją i uchem, która psuła mi nastrój. Ogromnie się ucieszyłam, kiedy blizna stała się niezauważalna. W zagłębieniu na policzkach wygładziła mi się skóra, nabrała jędrności i spłyciły się głębokie zmarszczki.

Po laserze poprawił mi się również owal twarzy. Jestem bardzo zadowolona z tych efektów i wybieram się na kolejny zabieg. Zmiany w moim wyglądzie zauważyły też sporo młodsze ode mnie koleżanki, które również zaczęły korzystać z tych zabiegów. Moja siostra z Australii żałuje, że laseroterapii nie może robić u pani dr Pardy, bo przyjeżdża do Polski dość rzadko. Robi je u siebie, ale efekty są gorsze, pomimo, że słono za nie płaci. Mamy w Polsce świetnych specjalistów z medycyny estetycznej, którzy cenieni są także w innych krajach i pani dr Barbara Parda-Głomska na pewno do nich należy. Każdy kto chce się odmłodnieć może sam się o tym przekonać.

Sandra Major

Z cala pewnoscia moge powiedziec, ze Pani Doktor jest jednym z najlepszych specjalistow w dziedzinie medycyny estetycznej w Europie. Stale poszerza swoją wiedze uczestnicząc w licznych szkoleniach na calym świecie, a najlepszym tego potwierdzeniem są zabiegi, które wykonuje. Perfekcyjnie dobiera zabiegi do potrzeb pacjenta, traktując każdego w sposób indywidualny.
To co najbardziej cenie u Pani Doktor (oprócz niesamowitego, błyskotliwego poczucia humoru) to fakt, że po każdym zabiegu moja skóra wygląda lepiej, młodziej, twarz promienieje bez żadnego przerysowanego efektu. Jeżeli któraś z Pań/Panów ma obiekcje czy zdecydować się na zabieg, obawiając się ,, kaczego dzióbka", efektu ,,maski", naciągniętej skóry itp. proszę spokojnie położyć się na wygodnej leżance z widokiem na cudowny ogród i zrelaksować, bo żadna z tych rzeczy napewno Państwa nie zaskoczy! Jestem przekonana, że będą Państwo zachwyceni efektami.

Urszula Kamińska

Zacznę od tego, że Pani Doktor to przede wszystkim fantastyczny człowiek z poczuciem humoru, mocno ukierunkowana na człowieka i z dużą dozą taktu. Kiedy do tego dodamy, że ma ogromne doświadczenie i umiejętności, mamy obraz najlepszego lekarza medycyny estetycznej, jakiego można sobie wymarzyć. Swoją fachowością wzbudza zaufanie; od razu wiemy, że lekarz wie co robi, a wtedy i pacjent czuje się komfortowo.

W gabinecie robiłam kwas w dolinę łez oraz botoks na czoło, lwią zmarszczkę i małe zmarszczki wokół oczu i nie miałam żadnych powikłań, a w przypadku botoksu nawet żadnych, najmniejszych zasinień. Ważne jest dla mnie też to, że przez swoje wyczucie i profesjonalizm, zabiegi nie są wykonane z przesadą - wręcz przeciwnie - twarz nie traci swoich rysów, a pozbywamy się tylko mankamentów, które nam do tej pory przeszkadzały. Z całym przekonaniem i czystym sumieniem polecam Klinikę Medycyny Estetycznej Dr. Pardy.

Katarzyna Górecka

Gabinet doktor Pardy, jest profesjonalny w każdym calu! Doświadczenie, odpowiedzialność, fachowa i rzetelna pomoc w bardzo miłej atmosferze z każdą wizytą budzi mój szacunek. Ogromna wiedza w dziedzinie medycyny estetycznej na wagę złota. A poczucie bezpieczeństwa jest dla mnie priorytetem.

Ewa

Cudowne miejsce, a Pani Doktor jest przemiłą osobą. Trafiłam do Kliniki z polecenia i jestem mega zadowolona. Miejsce do którego chętnie się wraca. Polecam.

ABOUT_PAGE_LONG_BANNER_ALT
Zapraszamy na wirtualny spacer po klinice!
Zobacz
Voucher
Zobacz jak dojechać