powrót

Blog

RF INFINI — idealny sposób na piękną szyję i „śpiochy” na dekolcie
RF INFINI — idealny sposób na piękną szyję i „śpiochy” na dekolcie
31.07.2020

Codziennie przykładamy ogromną uwagę do oczyszczania oraz pielęgnacji skóry twarzy, jednakże zapominamy o tym, co w szybki sposób zdradzi nasz wiek... szyi i dekolcie! Skóra na wspomnianych częściach(...)

Czytaj dalej
Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli botoks, dzięki któremu zmarszczki pojawiają się znacznie później
Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli botoks, dzięki któremu zmarszczki pojawiają się znacznie później
22.07.2020

Każdego dnia, gdy się uśmiechamy lub marszczymy brwi w zdziwieniu czy stresujących sytuacjach, dochodzi do skurczów mięśni całej twarzy, które są odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek, które wraz z(...)

Czytaj dalej
W jaki sposób silny stres wpływa na siwienie włosów, uzasadnienie naukowe.
Czy silny stres powoduje siwiznę? Nowe dowody naukowe!
14.07.2020

Mówimy często, że z nerwów przybywa nam siwych włosów. Kiedy Maria Antonina została pojmana podczas Rewolucji Francuskiej, jej włosy w ciągu jednej nocy stały się białe. W czasach bardziej współczesny(...)

Czytaj dalej
Mężczyźni a medycyna estetyczna
Męskie czy niemęskie? Panowie w gabinecie
07.07.2020

Wbrew obiegowej, niesłusznej opinii, że wizyta w gabinecie medycyny estetycznej jest niemęska i zarezerwowana wyłącznie dla pań, coraz więcej panów korzysta z zabiegów medycyny estetycznej – co 8 pacj(...)

Czytaj dalej
Troska o bezpieczeństwo pacjentów w trudnych czasach pandemii
Sprawdź jak dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów w czasie pandemii
01.07.2020

Z dniem 4 maja br. wznowiliśmy działalność naszej Kliniki. Do tej pory pracowaliśmy jedynie w trybie on line, przygotowując w między czasie personel i obiekt do nowych zasad wynikających z sytuacji ep(...)

Czytaj dalej
Nowe standardy w trosce o bezpieczeństwo pacjentów kliniki Dr Parda
W trosce o naszych pacjentów wprowadzamy nowe procedury
25.06.2020

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w naszym kraju, wprowadziliśmy zmiany odnośnie zasad przyjmowania pacjentów i organizacji pracy Kliniki. Ze wzgl(...)

Czytaj dalej
Lekkomyślność dla piękna nie popłaca
Nie warto ryzykować dla piękna
17.06.2020

Po lockdawnie, bardzo stęsknieni zabiegów medycyny estetycznej, powracajac do klinik medycyny estetycznej, pamiętajmy o bardzo ważnych aspektach wyboru miejsca i lekarza. Decydując się na zabieg medyc(...)

Czytaj dalej
Korzyści dla skóry wynikające z mikronakłuwania
Dlaczego mikronakłuwanie jest zbawienne dla skóry?
12.06.2020

Fenomen mikronakłuwania rozpoczął się w 1995 roku, gdy pojawiły się pierwsze publikacje na temat zbawiennego działania tych zabiegów na głębokie blizny i zmarszczki. Data narodzin tego typu terapii w(...)

Czytaj dalej
Jak pogoń za życiem wpływa na bruksizm (szczękościsk)
Współczesne tempo życia a przerost żwaczy (szczękościsk/ bruksizm)
19.05.2020

Na przebiegu ostatnich lat, tempo naszego życia uległo istotnemu przyśpieszeniu. Żyjemy bardzo intensywnie, dużo pracujemy, próbujemy godzić życie zawodowe z zakładaniem rodziny i samorozwojem. Coraz(...)

Czytaj dalej
Chomiczki - problem utraty naturalnego owalu twarzy
Chomiczki są piękne... ale tylko na wystawie
12.05.2020

Utrata naturalnego owalu twarzy to jeden z najistotniejszych problemów, wynikających z postępującego procesu starzenia. Około 40. roku życia zmiany w gęstości skóry zaczynają być zauważalne gołym okie(...)

Czytaj dalej
Zatrzymaj złośliwe przerosty skórne (włókniaki)
STOP włókniakom
06.05.2020

Istnieje cała grupa niedoskonałości skórnych, których pojawienie się wywołuje w pacjentach niepokój. Należą do nich między innymi włókniaki, czyli grudkowate narośle występ(...)

Czytaj dalej
Problem opadających powiek
Oko szeroko otwarte
30.04.2020

Istnieje powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy i można z nich dowiedzieć się wiele na temat człowieka. Jest w tym dużo prawdy, ponieważ okolica oka często obrazuje nasze zdrowie, samopoczucie, a(...)

Czytaj dalej
Problem starzejącej się skóry dłoni
Dłonie moją wizytówką
22.04.2020

Dłonie to bardzo istotny element naszego ciała. Można z nich wyczytać wiele na temat danej osoby. Zadbane i schludne dodają atrakcyjności, a także stanowią odzwierciedlenie naszego zdrowia oraz elegan(...)

Czytaj dalej
Jak skutecznie zadbać o starzejącą się skórę szyji?
Apaszka na szyi jedynym ratunkiem dla mnie?
15.04.2020

Często to nie skóra twarzy a szyi zdradza nasz wiek. To właśnie okolica szyi jako jedna z pierwszych pokrywa się zmarszczkami. Już od 30 roku życia można zauważyć, jak skóra szyi stopniowo ulega starz(...)

Czytaj dalej
Jak zwalczyć cienie pod oczami?
Sińce pod oczyma mam już od dziecka
09.04.2020

Zasinienia pod oczami często są rezultatem nieprzespanej nocy lub objawem zmęczenia. Czasami mogą być również oznaką jakiejś choroby. Bywa jednak, że są one po prostu częścią naszej urody i mamy je ju(...)

Czytaj dalej
Mężczyźni korzystający z zabiegów upiększających
Męska wizyta w gabinecie medycyny estetycznej
30.03.2020

Medycyna estetyczna kocha mężczyzn z wzajemnością. Cieszy nas, że coraz więcej panów korzysta z zabiegów medycyny estetycznej – co piąty pacjent w naszej Klinice to mężczyzna.

Czytaj dalej
Leczenie blizn za pomocą laseroterapii
Laseroterapia w leczeniu blizn
07.02.2020

Blizny stanowią trwały defekt na skórze powstały w następstwie uszkodzeń ciała. Niektóre z nich szybko zanikają, inne pozostają na stałe. Ulokowane w widocznych partiach ciałach, zwłaszcza takich jak(...)

Czytaj dalej
Od kiedy można stosować zabiegi medycyny estetycznej?
W jakim wieku powinniśmy zacząć korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?
28.01.2020

Nasi pacjenci często pytają, kiedy jest dobry czas, aby zacząć korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej, których w miarę rozwoju tej dziedziny, jest coraz więcej. To mit, że dopiero wtedy, gdy w(...)

Czytaj dalej
Rok 2020 - co nowego zyska na popularności?
Jaki będzie rok 2020? Trendy w medycynie estetycznej.
07.01.2020

Medycyna estetyczna będzie nadal rozwijać się w kierunku zapewnienia naturalnego wyglądu, minimalizacji traumatyzacji tkanek, poprawy komfortu zabiegów, a co za tym idzie minimalizacji towarzyszącego(...)

Czytaj dalej
Plasmage - skuteczna walka z opadaniem powiek
Plasmage - sposób na opadające powieki bez skalpela
09.12.2019

Opadanie powiek to naturalny skutek postępujących procesów starzenia. U jednych osób problem ten pojawia się szybciej, u innych wolniej, co jest skorelowane głównie z indywidualnymi predyspozycjami i(...)

Czytaj dalej