powrót

Blog

Bądź piękna w ten ważny dzień
Bądź piękna w ten ważny dzień
17.05.2019

Sezon ślubów rozpoczęty. Każda panna młoda chce wyglądać perfekcyjnie w jednym z najważniejszych dni w życiu. Biała suknia gotowa, obrączki wygrawerowane, goście zaproszeni, fryzjer i makijażystka cze(...)

Czytaj dalej
Korekta nosa kwasem hialuronowym – bez skalpela
29.01.2019

Zapomnijcie o skalpelu. Wiele zabiegów, a wśród nich korekta nosa, jest możliwych bez cięcia. Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego, wykonany przez lekarza medycyny estetycznej, pomoże wymodelowa(...)

Czytaj dalej
Zabiegi na cellulit – cellulitowi mówimy NIE!
21.12.2018

Coraz chłodniej i ciemniej, długie spódnice, swetry, ciepłe kurtki i płaszcze, zasłaniamy, co możemy i zapominamy do wiosny.

Czytaj dalej
Z cyklu „Obalamy mity”: bezpieczna laseroterapia
10.04.2018

Urządzenia laserowe przechodzą dziś prawdziwą rewolucję. W gabinetach pojawiają się coraz to nowsze i bardziej innowacyjne sprzęty czyniące tzw. cuda.

Czytaj dalej
Synergiczne efekty połączonych systemów do radiofrekwencji (RF)
16.05.2018

Wielu pacjentom doskwierają problemy z dolnymi partiami twarzy i szyją: wiotka skóra, zmarszczki, nieregularna linia żuchwy czyli tzw. chomiki. Medycyna estetyczna idzie wielkimi krokami do przodu i o(...)

Czytaj dalej
Z cyklu “Obalamy mity”: mezoterapia igłowa
19.04.2018

Mezoterapia, zabieg powszechnie obecny w naszej świadomości, dający widoczne i długotrwałe efekty, gdy jest stosowany w sukcesywnie powtarzanych seriach.

Czytaj dalej
Z cyklu „Obalamy mity”: wypełniacze to nie nadmuchane usta i policzki
06.04.2018

Zmarszczki są naturalną konsekwencją procesu starzenia się skóry. Profilaktyka przeciwsłoneczna, właściwa pielęgnacja domowa i zabiegi gabinetowe pozwalają na wygładzenie skóry i nadanie jej młodszego(...)

Czytaj dalej
Z cyklu “Obalamy mity”: botox „nie gryzie”, ale leczy – leczenie nadpotliwości
26.03.2018

W miarę, jak się starzejemy, pogłębiają się zmarszczki, za co odpowiada intensywny ruch tzw. mięśni mimicznych, leżących tuż pod powierzchnią skóry.

Czytaj dalej
Karnawałowy szyk
26.01.2018

Nie szata zdobi człowieka. Olśniewające kreacje, brokat we włosach, a nawet brylanty, na nic, jeśli skóra nie będzie po prostu zdrowa i wypoczęta. A tu karnawał w pełni, bale, potańcówki, impreza goni(...)

Czytaj dalej