powrót

Technologia GENESIS w walce z oznakami starzenia

Wraz z upływem lat w naszym organizmie zmniejsza się ilość produkowanego kolagenu, który jest odpowiedzialny za elastyczność, jędrność oraz gładkość skóry. Redukcja kolagenu przyczynia się do powstawania oznak starzenia, które ujawniają się w postaci wiotczejącej i opadającej skóry, na której widoczne są zmarszczki. Ubytki powstające wraz z wiekiem najczęściej występują na skórze twarzy i szyi, co jest powodem dyskomfortu szczególnie u Pań. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda, w celu odmłodzenia skóry, wykorzystuje się innowacyjny zabieg GENESIS, który można nazwać rewitalizującą terapią laserową. Drobne zmarszczki, poszerzone pory oraz brak jędrności, a nawet rumień czy inne defekty estetyczne — jeżeli zmagasz się z takimi problemami, zabieg z technologią GENESIS będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Oczywiście technologia GENESIS przeznaczona jest dla wszystkich pacjentów, którym zależy na zachowaniu witalnej skóry na dłużej. Istotny jest też fakt, że cykle zabiegowe Genesis możemy wykonywać przez cały rok.

Jak działa technologia GENESIS?
Technologia GENESIS to rewolucja w terapii fotoodmładzania, ponieważ przyczynia się do znacznego zniwelowania oznak starzenia. Zabieg z wykorzystaniem technologii GENESIS nie wymaga podawania pacjentowi znieczulenia ani rekonwalescencji po jego przeprowadzeniu. Co więcej trwa bardzo krótko. Po jego wykonaniu skóra może być delikatnie zaczerwieniona przez kilka godzin. Warto podkreślić, że zabieg z wykorzystaniem wiązki lasera jest zabiegiem całorocznym, wykonywanym na każdego typu skórze — nawet świeża opalenizna nie jest problemem!
Czym tak właściwie jest GENESIS? GENESIS to połączenie dużej mocy lasera z mikrosekundowymi impulsami w wysokiej częstotliwości. W klinice Dr Pardy wykorzystywany jest V-LASER, który jest sprzętem o wszechstronnych możliwościach i doskonałych parametrach — impulsy rozgrzewające górną warstwę skóry pobudzają fibroblasty, co inicjuje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra jest regenerowana i rewitalizowana.

Doskonały zabieg odmładzający
GENESIS to zabieg odmładzający, który może zostać wykonany nawet przed ważnym wydarzeniem, kiedy chcemy poprawić ogólny wygląd skóry twarzy, a nie mamy na to zbyt wiele czasu. Efekty związane z wykorzystaniem lasera V-LASER są natychmiastowe. Zaraz po przeprowadzeniu zabiegu można wrócić do codziennego funkcjonowania. Podczas zabiegu można odczuwać na twarzy delikatne ciepło. Po zabiegu zaleca się myć skórę delikatnymi kosmetykami i stosować krem z filtrem SPF50. Przeciwwskazaniem do zabiegu są choroby skóry, przyjmowanie leków fotouczulających, a także doraźne infekcje skóry. Aby zyskać długotrwałe i skuteczne efekty terapii GENESIS, warto powtarzać zabieg minimum raz w miesiącu.

Zobacz Cennik zabiegów

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi