powrót

NOWOŚĆ!!! Technologia Leonardo A.L.T. - szybkie i bezbolesne usuwanie owłosienia

NOWOŚĆ w naszej Klinice: technologia Leonardo A.L.T. czyli szybkie i bezbolesne usuwanie owłosienia!

 

Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych metod depilacji, takich jak maszynki, woski czy depilatory. Obecnie koszt zabiegu epilacji laserowej jest na tyle przystępny, że liczba osób decydujących się na trwałe usunięcie owłosienia stale wzrasta. Efekt gładkiej skóry, którym można cieszyć się bez konieczności stosowania doraźnych środków, to duża wygoda. Epilacja laserowa to niestety jeden z tych zabiegów, które kojarzą się z dyskomfortem i długą, żmudną procedurą, którą trzeba kilkukrotnie powtarzać. Na szczęście w tej kwestii nastąpił przełom i od teraz zabieg można przeprowadzić szybko, a na dodatek bezboleśnie.

 

Kilka słów o epilacji laserowej

Epilacja laserowa to zabieg, który jest skuteczną alternatywą dla wszystkich innych metod usuwania owłosienia. Gładką skórę można osiągnąć na wiele sposobów, jednak większość z nich działa doraźnie. W zależności od metody depilacji, włosy mogą odrastać w tempie od jednego dnia do kilku tygodni. Potrzebna jest więc w ich przypadku regularność i staranność. Dodatkowo, skóra po usunięciu włosków często staje się podrażniona i zaczerwieniona. Nierzadkim problemem jest również wrastanie włosków i pojawienie się stanów zapalnych. Ponadto, metody dzięki którym można pozbyć się włosków na dłuższy czas, czyli depilacja woskiem i depilatorem są dość bolesne. Wiele osób decyduje się więc poddać epilacji laserowej, która trwale usuwa zbędne owłosienie. Zabieg cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród kobiet chorych na hirsutyzm. Epilacja nie jest zarezerwowana wyłącznie dla pań. Coraz więcej panów decyduje się na usuwanie owłosienia na wybranych partiach ciała, zarówno ze względów higienicznych, jak i estetycznych.

 

Epilacja bez bólu

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń laserowych przeznaczonych do epilacji. Urządzenia nowej generacji oferują nie tylko skuteczność, ale również zapewniają pacjentom duży komfort. Przy wyborze gabinetu, dla wielu osób bardzo ważne jest, aby bolesność zabiegu była zredukowana do minimum. Nowością wśród urządzeń laserowych jest Leonardo A.L.T. Hyper Pulse. Laser wspierany jest opatentowanym systemem chłodzenia skóra. Podczas emisji impulsów głowica nie ulega nagrzaniu, dzięki czemu pacjent odczuwa kojące zimno, które znieczula obszar zabiegowy.

 

Epilacja całego ciała nawet w kilkanaście minut

Laser Leonardo A.L.T. Hyper Pulse wyróżnia się od innych urządzeń wysoką energią. To jedyne urządzenie na świecie, które emituje 5 impulsów na sekundę o łącznej energii 200 J. W porównaniu do urządzeń innych generacji, technologia ta wyróżnia się 5-krotnie wyższą skutecznością. Podczas zabiegu nie trzeba powtarzać ruchów na danym obszarze, ponieważ energia, która jest dostarczana do tkanek skutecznie niszczy i usuwa włosy już za pierwszym razem. Dzięki systemowi chłodzenia, nawet tak wysokie parametry nie powodują ryzyka poparzeń skóry. Jednocześnie czas, jaki potrzebny jest do usunięcia owłosienia zostaje znacznie skrócony. W zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjenta, epilację całego ciała można wykonać w ciągu 18-25 minut. Technologia A.L.T. jest zatem znacznie bardziej skuteczniejsza od innych dostępnych do tej pory i jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących szybkich, bezpiecznych i bezbolesnych metod usuwania zbędnych włosków.