powrót

Przywróć skórze młody wygląd - Infuzja tlenowa

Młoda skóra bez zmarszczek i widocznych oznak starzenia, to marzenie każdego z nas, dlatego tak ważne jest odpowiednie jej nawilżenie oraz odżywienie. Codziennie na naszą skórę wpływa szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych, które przyczyniają się do jej przesuszenia, zmniejszenia jędrności, a cera z powodu braku prawidłowej pielęgnacji staje się dodatkowo ziemista. Na stan naszej skóry wpływa również niedotlenienie, ciągłe zmęczenie oraz narażenie na długotrwały stres. Jeżeli chcesz, żeby Twoja skóra znowu się pięknie prezentowała, zachęcamy do skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej, które można wykonać w gabinecie u Dr Parda. Zabiegi odmładzania skóry nie tylko pozwolą zmniejszyć widoczność zmarszczek, ale również podtrzymać efekt liftingu twarzy, zapewnić cerze odpowiedni poziom nawilżenia oraz przywrócić skórze młodzieńczą witalność. Jednym z zabiegów, który pomoże przywrócić skórze młody wygląd i dostarczyć jej cennych witamin i minerałów będzie infuzja tlenowa!


Dla kogo przeznaczony jest zabieg?
Infuzja tlenowa to remedium na zachodzące w naszej skórze procesy starzenia się, a także na zmęczenie skóry. Zabieg z wykorzystaniem tlenu nie tylko przyczynia się do poprawy ogólnej kondycji tkanki, ale również pozwala zwalczać różnorodne dolegliwości skórne. Nieinwazyjna metoda odmładzania i regeneracji skóry jest idealna dla każdego rodzaju skóry, a co więcej, jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących piersią, które zazwyczaj ze względu na swój stan są wyłączone z tego typu zabiegów medycyny estetycznej. U Dr Parda każda kobieta może poczuć się wyjątkowo i pięknie! Zabieg infuzji tlenowej można wykonać przed tzw. wielkimi wyjściami, dzięki czemu jest on uwielbiany przez gwiazdy, które chcą prezentować się jak najlepiej na czerwonym dywanie. Nie musisz być jednak aktorką filmową, aby skorzystać z infuzji tlenowej - czeka Cię kolacja z drugą połówką, a może wybierasz się na imprezę z bliskimi przyjaciółkami? Każda okazja jest dobra, aby o siebie zadbać!


Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
· skóra dojrzała z widocznymi oznakami starzenia,
· skóra sucha i odwodniona,
· skóra skłonna do przebarwień,
· skóra z trądzikiem różowatym,
· skóra z popękanymi naczyniami krwionośnymi,
· skóra pozbawiona sprężystości,
· skóra zmęczona, szara i niedotleniona.


Jak wygląda infuzja tlenowa u Dr Parda?
Nowoczesna infuzja tlenowa polega na wykorzystaniu przy pomocy specjalistycznej aparatury dwóch technologii: terapię czystym powietrzem, a następnie wprowadzenie cennych substancji aktywnych głęboko w skórę. Jak działa infuzja tlenowa? Ten nieinwazyjny zabieg wykorzystuje tlen pod wysokim ciśnieniem, który ma za zadanie dostarczyć w głąb skóry aktywne substancje zawarte w specjalnym serum. Skład serum jest dobierany do każdego pacjenta indywidualnie po przeprowadzonym wywiadzie lekarskim, a także wstępnym rozpoznaniu potrzeb skóry.


Jakie kosmetyki wykorzystywane są w gabinecie?
U Dr Parda dostępna jest szeroka gama produktów BE CEUTICALS, w której znajdują się substancje aktywne, dzięki którym zabieg infuzji tlenowej daje natychmiastowe efekty i spełnia wymagania każdego rodzaju skóry. Wspomniane kosmetyki idealne nadają się do pielęgnacji skóry po przeprowadzonym zabiegu z wykorzystaniem lasera frakcyjnego eCO2. Najczęściej do zabiegu infuzji tlenowej wykorzystywane jest serum zawierające kwas hialuronowy, retinol, witaminę C, a także ceramidy.


Jakie są efekty infuzji tlenowej?
Jeżeli w klinice medycyny estetycznej Dr Parda wykwalifikowani lekarze mają do czynienia z cerą młodą infuzja tlenowa wykonywana jest w celach profilaktycznych - ma zapobiec utracie nawilżenia i jędrności skóry, a także przedwczesnemu ujawnieniu się oznak starzenia. W przypadku cery dojrzałej stosowany jest preparat, który poprawia ogólną kondycję skóry. Natomiast infuzja tlenowa cery trądzikowej pozwala wspomóc terapię trądzikową ze względu na zawarte w czynniki o działaniu przeciwbakteryjnym.

Zobacz Cennik zabiegów
Laser fraksyjny eCO2 LUTRONIC (opcjonalnie dodatkowo z osoczem GF LIQUID do zabiegu)
Cena od
Cena do
twarz
1500 zł
1900 zł
szyja
900 zł
1300 zł
dekolt
1000 zl
1400 zł
oczy
600 zł
1000 zł
dłonie
900 zł
1300 zł
ciało (w zależności od wielkości obszaru)
do uzgodnienia
BLIZNY, KELOIDY
300 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi