powrót

Piękne i zmysłowe usta, to takie proste!

Jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym, które nie tylko wykonywane jest przez panie, ale również i przez panów. Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą nie tylko uwydatnić swoje usta, poprawić ich nawilżenie, ale również skorygować ich naturalny kształt lub wyrównać rzucającą się w oczy asymetrię. Usta potrafią być powodem wielu kompleksów, dlatego zabieg oferowany w klinice medycyny estetycznej Dr Parda pozwoli w naturalny sposób poprawić ich wygląd. Nawet niewielka zmiana w kształcie ust sprawi, że poprawie ulegną proporcje twarzy - nabierze ona harmonijnego, a zarazem świeżego wyglądu, co jest pożądane w wiosennym klimacie, kiedy wszystko rozkwita i budzi się do życia.


Dla kogo jest zabieg powiększania ust?
Zabieg modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem medycyny estetycznej, z którego może skorzystać każdy. Z zabiegu chętnie korzystają młode kobiety, które chcą uwydatnić swoje usta, nadać im pełności, a także zadbać o ich nawilżenie. Zabieg w klinice Dr Parda chętnie wykonywany jest również przez osoby dojrzałe, u których kontur ust wraz z wiekiem zaczął ulegać zatarciu. Uważa się, że zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod powiększania ust.


Czym jest kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie, dlatego jego aplikacja nie powoduje żadnych skutków ubocznych lub reakcji alergicznych. Wstrzyknięty kwas hialuronowy stopniowo będzie ulegał degradacji, dlatego jedną z zalet zabiegu jest jego całkowita odwracalność. Jeżeli końcowy efekt nie zadowala pacjenta, jego usta z czasem powrócą do swojego pierwotnego kształtu. Kwas hialuronowy jest polisacharydem, który jak już wspomnieliśmy, naturalnie występuje w organizmie i jest jednym z podstawowych składników skóry, który odpowiedzialny jest za poziom nawilżenia, napięcia oraz elastyczności. Wraz z upływem lat produkcja kwasu hialuronowego znacznie spada, dlatego na skórze pojawiają się oznaki starzenia - staje się ona szorstka, wiotka, a także pojawiają się na niej zmarszczki. Kwas hialuronowy jest cennym składnikiem stosowanym w medycynie estetycznej, dzięki któremu możesz cieszyć się swoją młodością przez długi czas.


Jakie są zalety stosowania kwasu hialuronowego?

· przewidywany efekt,
· szybkie rezultaty,
· mała inwazyjność,
· pełna odwracalność zabiegu,
· poprawa nawilżenia i jędrności,
· bezpieczeństwo stosowania.

Kto nie powinien modelować ust kwasem hialuronowym?

· kobiety w ciąży,
· kobiety karmiące piersią,
· osoby z chorobami nowotworowymi,
· osoby z infekcjami lub zapalenie skóry,
· osoby o nadwrażliwości na kwas hialuronowy,
· osoby o aktywnych chorobach autoimmunologicznych.


Jak prezentują się usta po zabiegu?
Po zabiegu modelowania i powiększania ust przeprowadzonym przez profesjonalnego lekarza specjalistę efekt wymodelowania i powiększenia ust będzie widoczny, jednakże będzie naturalny i nieprzerysowany. Zmysłowymi ustami można cieszyć się nawet do 9 miesięcy, a sam zabieg nie wymaga żadnego przygotowania i jest niezwykle krótki. Przed zabiegiem konieczne jest wyłącznie przeprowadzenie wywiadu lekarskiego z pacjentką, który polega na zebraniu informacji na temat stanu zdrowia, przebytych chorób i oczekiwań co do efektów zabiegu.


Jak wygląda pielęgnacja ust po zabiegu?
Tuż po przeprowadzonym zabiegu pacjenta może powrócić do codziennych aktywności, jednakże trzeba liczyć się z faktem, że po zabiegu usta mogą być nabrzmiałe i delikatnie zaczerwienione, co jet naturalną reakcją na podrażnienie tkanek. Przez pierwszą dobę zaleca się unikanie wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych, palenia papierosów, picia alkoholu, jak również latania samolotem. Warto również ograniczyć przez pierwszą dobę nakładanie makijażu, co pozwoli ustom prawidłowo się wyleczyć.

Zobacz Cennik zabiegów
Kwas hialuronowy
Cena od
Cena do
modelowanie/nawilżanie ust hialuron 1-1,25 ml
1200 zł
1500 zł
modelowanie nosa hialuron 1ml
1200 zł
1500 zł
leczenie sińców pod oczyma hialuron 1 ml
1200 zł
modelowanie twarzy/wolumetria hialuron od 2ml
2400 zł
5000 zł
modelowanie brody hialuron od 1 ml
1200 zł
modelowanie skroni hialuron od 1 ml
1200 zł
uzupełnianie grzbietów dłoni od 2 ml
1900 zł
podawanie hialuronidazy inekcyjnej
1200 zł
Cg Styler 600 1,5 ml NOWOŚĆ
1200 zł
podawanie hialuronidazy nieinekcyjnej
600 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi