powrót

Opadające powieki, to już przeszłość!

Opadające powieki mogą być zarówno charakterystyczne dla twarzy od urodzenia, jak również mogą pojawić się na skutek utraty sprężystości skóry we wspomnianym obszarze, co będzie naturalną oznaką starzenia się. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kolagenu i elastyny w organizmie, dlatego skóra traci na elastyczności i jędrności, a także nawilżeniu, co będzie szczególnie zauważalne w obszarach, gdzie skóra jest delikatna i cienka, m.in. w okolicy oczu. Dodatkowo, utrata sprężystości skóry cieniutkich powiek dolnych może skutkować pojawieniem się worków pod oczyma, przez co nasz twarz będzie wydawała się zmęczona i /lub smutna. Opadające powieki nie tylko dodają nam lat, ale również utrudniają wykonanie makijażu i wpływają na odbiór naszej osoby. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda dostępne są małoinwazyjne, jak również chirurgiczne metody korekty powiek, które przyniosą zachwycające efekty estetyczne.

Jakie są innowacyjne techniki korekty powiek?
Opadające powieki (dolne lub górne) to problem, który tworzy się w związku z postępującą wiotkością skóry i grawitacyjnym opadaniem tkanek czoła i brwi. Plastyka powiek polega na usunięciu nadmiaru wiotkiej tkanki a w raz z nią depozytów tkanki tłuszczowej w okolicy oczu, a efekty utrzymują się nawet przez kilkanaście lat, co pozwoli nie tylko zwiększyć pole widzenia, ale również cieszyć się młodzieńczym wyglądem. Blefaroplastyka nie tylko zlikwiduje worki pod oczami, ale również subtelnie wygładzi zmarszczki. Zabieg w gabinecie Dr Parda można wykonać chirurgiczne, czyli z wykorzystaniem skalpela, jednakże istnieją również alternatywne rozwiązania o charakterze małoinwazyjnym z wykorzystaniem zjawiska plazmy. Do podniesienia powiek coraz częściej wykorzystuje się urządzenie PLASMAGE, które jest innowacyjnym rozwiązaniem, ponieważ działa punktowo i bez nakłuwania odparowuje nadamiar wiotkiej skóry.

Jak działa urządzenie PLASMAGE?
PLASMAGE to urządzenie, którego głowica emituje impulsy doprowadzające do wystąpienia łuku elektrycznego, w którego obszarze powstaje plazma. Wysoka temperatura doprowadza do pobudzenia tkanek, dzięki czemu dochodzi do stymulacji naturalnych procesów odbudowy oraz wzmocnienia skóry. Warto wiedzieć, że urządzenie PLASMAGE działa wyłącznie na poziomie naskórka, dlatego nie powoduje głębszych zmian skóry i nie doprowadza do naruszenia zdrowych tkanek.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem PLASMAGE?
PLASMAGE to bezinwazyjna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, która polega na generowaniu plazmy w niewielkich odstępach na skórze. Zabieg wykonywany jest przy pełnej ruchomości powiek, a więc podczas jego trwania pacjent swobodnie może poruszać powiekami i otwierać oczy. Takie działanie pozwala precyzyjnie operować na skórze oczu wykwalifikowanemu lekarzowi, który osiągnie zachwycające efekty. Aby uzyskać optymalne efekty, zaleca się powtarzanie zabiegu 2 lub 3 razy co 8-12 tygodni.

Jakie są przeciwwskazania?
· ciąża,
· karmienie piersią,
· choroby skórne,
· choroby autoimmunologiczne,
· zapalenia skóry,
· aktywne infekcje skóry.

Co jeszcze można zdziałać z wykorzystaniem PLASMAGE?
· zlikwidować tzw. worki pod oczami,
· przeprowadzić korektę zmarszczek w okolicy szyi,
· usunąć zmiany w postaci włókniaków,
· wykonać lifting powieki górnej,
· zredukować kurze łapki.

Jakie są efekty korekty powiek?
Korekta powiek z wykorzystaniem urządzenia PLASMAGE to gwarancja wysokiej skuteczności. Po zakończeniu zabiegu zauważalny może być obrzęk, jednakże ustępuje zazwyczaj do 7 dni, samo zaczerwienienie może utrzymywać się przez kilka tygodni, jednakże jest ono łatwe do ukrycia pod makijażem. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg z wykorzystaniem PLASMAGE nie pozostawi na skórze trwałych śladów oraz blizn. Zabieg blefaroplastyki nie tylko przyczyni się do poprawy wyglądu twarzy, ale również do ogólnego samopoczucia pacjenta.

Jakie są zalety PLASMAGE?
· precyzyjne działanie (tylko w określonym obszarze),
· szybkie i zadowalające efekty,
· zabieg nie wyłącza z codziennej aktywności,
· mała inwazyjność.

Zobacz Cennik zabiegów
Niechirurgiczny lifting powiek
Cena od
Cena do
PLASMAGE powieka górna lub dolna pierwszy zabieg
1200 zł
PLASMAGE powieka górna lub dolna kolejny zabieg
1000 zł
usuwanie zmian skórnych; włókniaki, brodawki łojotokowe
450 zł
Chirurgiczny Lifting Powiek/Blefaroplastyka
Cena od
Cena do
POWIEKI GÓRNE
4000 zł
POWIEKI DOLNE
5500 zł

Przeczytaj również

Rekomendowane zabiegi